Trudności w nauce języka angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

Czy masz trudności w nauce języka angielskiego i nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Nie wiesz z czego wynikają owe trudności? Jak poprawić to i uczy się w sposób jak najbardziej efektywny?

Jeśli chcesz znać odpowiedzi na te pytania, przeczytaj te kilka wskazówek, które pozwolą Ci zrozumieć z czego najczęściej wynikają trudności w nauce języka angielskiego:

  1. Większość problemów w nauce języka wynika z tak prostego, ale dla większości osób niezrozumiałego faktu, że nigdy nie uczysz się języka, ale uczysz się tłumaczenia języka. To trochę tak, jakby ktoś kazał Ci robić cegły z cegieł. Dają Ci 100 cegieł i z nich masz zrobić 200 cegieł. Nawet osoba najbardziej zdolna nie będzie w stanie.
  2. Problem z nauką jest taki, że zatrzymujesz się na tłumaczeniu słówek, na rozumieniu, tymczasem, by uczyć się języka powinieneś go odczuwać, ponieważ język zawsze przekazuje uczucia, a nie tylko słowa. Nauka języka zawsze polega na gromadzeniu uczuć i wyrażaniu ich za pomocą na przykład słów.
  3. Możesz to zrobić na wiele sposobów na przykład jednym z najprostszych, jest wspominanie, gdy uczysz się nowych słówek. Na przykład, gdy widzisz słówko dog, wspomnij ostatniego psa, jak wyglądał. Gdy widzisz słówko salt, przypomnij sobie smak soli, gdy ją ostatnio kosztowałeś.
  4. Postępując w ten sposób, Twój umysł stopniowo angielskie słowa zacznie rozumieć dzięki uczuciom, a Ty sam, gdy będziesz mówić, Twój umysł będzie się odwoływał do uczuć. Dopiero wtedy poczujesz łatwość i przyjemność płynącą z nauki języka angielskiego, a trudności, które miałeś z nauką angielskiego miną.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak łatwa może być nauka angielskiego, gdy uczy się język odczuwać, a nie wyłącznie tłumaczyć w myślach. Spytaj też naszych konsultantów o inne sposoby nauki języka angielskiego, które ułatwią Ci naukę.

Pobierz darmowe lekcje kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *