Skuteczna nauka angielskiego w samochodzie

Jeśli trafiłeś na tę stronę to znak, że po pierwsze: chcesz nauczyć się angielskiego, po drugie: nie masz za dużo czasu i po trzecie: chcesz mieć gwarancję, że z kursu można uczyć się w samochodzie.

A jeśli tak, to dobrze trafiłeś, ponieważ opracowaliśmy metodę nauki angielskiego, która w sposób optymalny wykorzystuje czas, jaki spędzasz w samochodzie i wszystkie wolne chwile, które posiadasz na naukę. Możesz wykorzystać nawet sekundy, by lepiej opanować angielski i długie godziny, które spędzasz w samochodzie.

Jeśli angielski w samochodzie, to przede wszystkim koncentracja!

Dlaczego koncentracja jest w tym przypadku tak ważna? Ponieważ już prowadząc samochód Twoja uwaga jest podzielna. Dlatego materiał audio musi być dostosowany do Twojej słabszej uwagi. Musisz utrzymać bardzo wysoką koncentrację nawet przez kilka godzin, gdy prowadzisz samochód, inaczej będziesz słuchał nagrań, tak jak słucha się audycji radiowych – bez żadnego skupienia.

Jak jest to zrobione, byś odniósł największe korzyści?

  • Przede wszystkim materiał audio tworzą nie dialogi, ale pytania, która już samą formą wymuszają na Tobie większą koncentrację.
  • Po drugie, każde kolejne pytanie jest przedzielone 8-sekundową pauzą, która pozwala Ci wczuć się pytanie, pomyśleć nad nim. Zatem nie słuchasz tylko dla słuchania, a po pewnym czasie się zupełnie z tego wyłączasz, ale lektor dosłownie pyta się Ciebie przez cały czas, gdy prowadzisz samochód. Oczywiście zadaje pytania w języku angielskim, ale do których wcześniej się przygotujesz w domu/biurze, gdy znajdziesz chwilę. Możesz też szybko zapoznać się z pytaniami na parkingu i przesłuchać całą lekcję lub jej fragment podczas kolejnego etapu podróży.

Dzięki temu możesz osiągnąć nawet 80-procentową koncentrację na nagraniu i w znacznym stopniu opanować język angielski, gdy prowadzisz samochód.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5S (pdf+lektorzy mp3) korzystając z pól poniższego formularza i sprawdź nagrania w samochodzie:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *