Samodzielna nauka angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uczyć się samodzielnie angielskiego, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz w ogóle co to znaczy uczyć się języka? Jak najszybciej go opanować? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które mamy dla Ciebie zanim zaczniesz samodzielną naukę języka angielskiego:

  1. Są dwa sposoby nauki angielskiego, przy czym tylko jeden uczy języka, drugi sposób uczy jedynie tłumaczenia. Sposób, gdy słówka jedynie tłumaczysz i na tym poprzestajesz to metoda tłumaczeniowa, która nie ma nic wspólnego z nauką języka.
  2. Gdy słówka tłumaczysz i dodajesz do angielskich słówek wspomnienia, wyobrażenia, to zaczynasz uczyć się języka angielskiego. Słówka nabierają uczuć, a Ty zaczynasz wyrażać uczucia i myśli po angielsku.
  3. Przykładowo, gdy widzisz słówko spoon (łyżka) i wiesz już co ono oznacza, to teraz czas, byś sobie przypomniał, gdzie widziałeś łyżkę, kto ją trzymał, co nią robił, czy była czysta czy brudna itd. W taki sposób dodajesz uczucia do słówka spoon i zaczynasz uczyć się języka w podobny sposób, jak robi to Anglik.
  4. W podobny sposób ucz czytać się angielskie teksty. Rób tak, jakbyś oglądał obraz. Czytaj słowa tak, jakbyś widział rzeczy, oglądał czynności itp. Na przykład, gdy widzisz zwrot: the red car – to przypomnij sobie, jak wyglądał ostatni czerwony samochód.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się jak można uczyć się samodzielnie angielskiego za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o inne sposoby nauki języka za pomocą uczuć.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *