Samodzielna nauka angielskiego w domu

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy chcesz uczyć się samodzielnie angielskiego w domu, ale nie wiesz od czego zacząć? Jak się uczyć angielskiego w sposób najskuteczniejszy? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które przygotowaliśmy dla Ciebie, które pozwolą Ci zrozumieć, jak samodzielnie uczyć się angielskiego:

  1. Prawdziwa nauka języka polega na gromadzeniu uczuć i łączeniu ich ze słówkami z języka angielskiego. Gdy się zatrzymujesz tylko na tłumaczeniu np.: apple=jabłko, to nie jest to nauka języka, a jedynie nauka tłumaczenia – a to nie to samo.
  2. Oto prosty przykład, jak można uczyć się języka łącząc słowa z uczuciami: idź do sąsiedniego pokoju np. do kuchni i weź w dłonie kilka rzeczy, które masz pod ręką. Przyjrzyj się im uważniej niż do tej pory. Następnie wróć, otwórz internetowy słownik i zapisz odpowiadające tym rzeczom angielskie słówka. Następnie, gdy już zapiszesz słówka, przywołaj wspomnienia tych detali np. widząc słówko apple, przypomnij sobie jabłko, które oglądałeś. Zrób tak z każdym słówkiem.
  3. Ucz się nowych słówek zawsze w podobny sposób, wspominając rzeczy, zjawiska, czynności czy ludzi, gdy widzisz lub słyszysz angielskie słówka. Dzięki temu będziesz dostrzegał coraz więcej i odczuwał język angielski i rozumiał go na podobnej zasadzie, jak robi to Anglik – za pomocą uczuć.
  4. Ucząc się języka za pomocą uczuć, a nie tłumaczenia, Twoja pamięć do słówek będzie nieporównywalnie dłuższa, będziesz też korzystał z języka na podświadomym poziomie, szybko i bez wysiłku.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak można samodzielnie uczyć się języka angielskiego za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o zalety nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *