Rozwój osobisty a sukces

Kiedy myślisz o rozwoju osobistym, z pewnością masz na myśli pozyskiwanie wiedzy – od tego zależy Twój sukces. Jednak, by pozyskiwać wiedzę, musisz wiedzieć, co sprawia, że możemy pamiętać.

Rozwój osobisty to także rozwój wyobraźni, nowe połączenia nerwowe, które tworzysz, gdy uczysz się myśleć nieszablonowo.

Wiele osób zainteresowanych rozwojem osobistym, interesuje się też nauką języków obcych, uważając znajomość języków, jako składową rozwoju osobistego.

Trenerzy rozwoju osobistego bardzo często wspominają o rozwoju świadomości. Mówią, byś zyskiwał większą świadomość na przykład w trakcie jedzenia, oddychania… Dlaczego? Co ma wspólnego świadomość z rozwojem osobistym?

Czy wiesz o tym, że wielu pośród poliglotów, to osoby duchowne (na przykład: Peter Kodwo Appiah Turkson, Hassan al. –Turabi, czy Swami Rambhadracharya), a te można zaliczyć do osób, które świadomość mają znacznie bardziej rozwiniętą niż przeciętna osoba.

U podstaw nauki metodą 5s leży właśnie rozwój świadomości. Mówi o tym Trzecia Tajemnica Poliglotów. Dowiedz się, jak bardzo metoda 5s może Cię rozwinąć, jak bardzo może przybliżyć Cię do prawdziwego sukcesu.

Przyswajanie jakiejkolwiek wiedzy zazwyczaj łączy się z zapominaniem. Wydajesz pieniądze na książki, kursy, szkoły itd., ale dużą część nabytej wiedzy tracisz w wyniku zapominania. Dowiedz się, jak rozwój świadomości wspomaga Twoją pamięć i sprawia, że mniej pieniędzy marnujesz, a większość przekłada się na pozyskaną wiedzę.

 

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

 

.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *