Problem z nauką języka angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz problem z nauką języka angielskiego i nie wiesz z czego to wynika? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które mamy dla Ciebie, a zrozumiesz, jak rozwiązać ten problem:

  1. Twój problem z nauką języka polega przede wszystkim, że robisz coś co nazywa się nauką, ale tak naprawdę nie uczysz się języka. Nauka języka polega na nauce odczuwania języka tj. łączeniu uczuć ze słówkami angielskimi, gramatyką, wyrażeniami, czasami. Gdy tylko w myślach tłumaczysz sobie, to choć może ułatwia Ci to rozumienie, to nie jest to nauka języka.
  2. Nauka dopiero zaczyna się od momentu, gdy rozumiesz. Na przykład, gdy rozumiesz że dog to pies, to dopiero teraz możesz uczyć się to słówko. Wcześniej, gdy je tylko rozumiesz, to nie jest jeszcze etap nauki. Teraz, gdy wiesz co oznacza słówko dog, przypomnij sobie ostatniego psa, którego widziałeś, w tym czasie możesz patrzeć na słówko dog. Przypomnij sobie jak najwięcej detali tego psa, jego sierść, szczekanie, sposób poruszania. Dopiero, gdy to robisz rozpoczynasz naukę tego słówka.
  3. Im mniej powtarzania tym lepiej. Wydaje Ci się, że powtarzanie pomaga Ci w nauce? Nic bardziej mylnego. Jest zupełnie odwrotnie. Ponieważ język to w dużej mierze dźwięki, gdy powtarzasz nagrania za często, to „tępisz” swoją zdolność do skupienia uwagi na dźwiękach, a przez to coraz trudniej Ci rozumieć to czego słuchasz. Twoja uwaga jest coraz słabsza, im więcej powtarzasz, tym umysł jest coraz mniej skoncentrowany.
  4. Kiedy uczysz się język odczuwać, to uczysz się automatycznie uczyć na żywo, ponieważ Twoja uwaga będzie przechodzić od jednego słowa, które odczuwasz do kolejnego, a to pozwoli Ci nie tylko lepiej rozumieć język na żywo, ale i uczyć się wtedy, gdy słyszysz czy oglądasz filmy w języku angielskim.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się na czym polega prawdziwa nauka języka angielskiego. Spytaj też naszych konsultantów z czego wynikają częste problemy z nauką języka angielskiego.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *