Polityka Prywatności

Polityka Prywatności (darmowy kurs mailowy)

Niniejsza polityka prywatności określa warunki subskrybcji darmowego kursu mailowego do metody językowej 5S.

1. Subskrybcja kursu mailowego (metoda 5S) jest dobrowolna i całkowicie bezpłatna.
2. Darmowy kurs mailowy do metody 5S trwa 12 miesięcy.
3. W trakcie trwania kursu subskrybenci otrzymują darmowe materiały dotyczące nauki języków obcych metodą 5S za pośrednictwem poczty elektronicznej w niżej wymienionych formatach:

  • text
  • pliki pdf
  • instrukcje w formacie wideo
  • instrukcje w formacie audio
  • skompresowane pliki w formacie zip

4. Subskrybenci, by otworzyć plik w konkretnym formacie zobowiązani są posiadać stosowne oprogramowane zainstalowane na użytkowanym komputerze.
5. Subskrybenci darmowego kursu mailowego mogą w każdej chwili zrezygnować z subskrybcji. Rezygnacji z subskrybcji dokonują poprzez kliknięcie w link znajdujący się na końcu dowolnej wiadomości elektronicznej (email) lub poprzez zgłoszenie chęci rezygnacji drogą mailową. W przypadku rezygnacji z subskrybcji za pomocą linku w wiadomości, dane subskrybenta zostają usunięte z danej listy mailingowej natychmiast.
6. W trakcie trwania kursu mailowego, subskrybenci, w prezentowanych materiałach edukacyjnych zapoznają się z kompletną metodą nauki języków obcych metodą 5S.
7. Subskrybenci poza materiałami edukacyjnymi mogą otrzymywać wiadomości promujące płatny kurs wideo w cenie 197 zł oraz inne kursy językowe i szkolenia z metody 5S.
8. Zakup materiałów (lub szkoleń) promowanych za pośrednictwem darmowego kursu mailowego jest dobrowolny.
9. Zapis i uczestnictwo w darmowym kursie mailowym nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań (w tym finansowych) ani w trakcie trwania kursu, ani po jego zakończeniu.
10. Dane subskrybentów nie są w żadnej formie udostępniane firmom zewnętrznym, a firma Piotr Mart Consulting dokłada wszelkich starań, by gromadzone informacje o subskrybentach były bezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *