Płynność w mówieniu po angielsku

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uzyskać płynność w mówieniu po angielsku? Nie wiesz od czego to zależy? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  1. Po pierwsze mowa nie wynika z mówienia ani z powtarzania. Mowa jest wynikiem tego, jak dużo masz uczuć dla słów, które chcesz wypowiedzieć. Im więcej uczuć, tym łatwiejsza zdolność do wypowiedzenia danego słowa.
  2. Nie myl powtarzania i nauki wymawiania sylab z nauką mówienia. To nie jest to samo. Jak masz uczucia dla słów to będziesz mówił byle jak, bez akcentu czy niepoprawnie, ale mówił. Jak nie masz uczuć, to najwyżej poprawnie za kimś powtórzysz.
  3. Istnieje też sztuczny sposób mówienia za pomocą tłumaczenia w myślach. Jednak ten sposób w żadnym wypadku nie prowadzi do płynności mówienia, ponieważ do płynności potrzebujesz używać podświadomego umysłu, a podświadomy umysł by działać potrzebuje uczuć.
  4. Płynność w mówieniu szybciej zapewni Ci słuchanie z odczuwaniem, niż mówienie. Dzieje się tak ponieważ mowa to dźwięki, a dźwięki dają Ci uczucia potrzebne do mówienia. To dlatego na początku dziecko dużo słucha zanim zacznie mówić.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak nauka odczuwania języka pozwala uczyć się mówić także w stopniu biegłym. Spytaj też naszych konsultantów, jak uczyć się z kursu.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *