Od jakich słówek zacząć naukę języka angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uczyć się języka angielskiego, ale nie wiesz od jakich słówek zacząć? Oto sposób nauki słówek, które mogą być Tobie najbardziej potrzebne:

  • Zacznij od napisania na środku kartki słowa w języku angielskim oznaczającego „jestem”. (I am). Następnie patrząc się na słówko angielskie „I am” pomyśl o tym, kim jesteś, gdzie jesteś itd.
  • Gdy pomyślisz o tym, kim jesteś. Następnie poprowadź wokół słowa „I am” strzałki i zapisz słówka w języku angielskim na przykład: man, husband, kitchen (to gdzie jesteś), young itd.
  • Gdy już opiszesz siebie słowami w języku angielskim, teraz postaraj się poczuć każde z zapisanych słów np. I am husband – pomyśl, jak to jest być mężem.
  • Na przykład, gdy poczujesz, jak to być mężczyzną (man), znajdź w słowniku określenie na swoje uczucia i zapisz je prowadząc strzałki od słowa man. Staraj się zapisywać od 3 do 6 uczuć do każdego słowa, a następnie poczuć to. Następnie, gdy patrzysz na swoją zapisaną słówkami kartkę, staraj się łączyć słowa i uczucia w jedno na przykład: I am – man – proud – poczuj jak to jest być dumnym mężczyzną.
  • Ucząc się w taki sposób, masz dużą pewność, że uczysz się słówek najbardziej Ci potrzebnych w komunikacji.
  • Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się język odczuwać w podobny sposób, ale w oparciu o całe zdania na wyższym poziomie zaawansowania. Spytaj też naszych konsultantów o sposób nauki z kursu.

Pobierz darmowe lekcje kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *