Od czego zacząć naukę angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiasz się od czego zacząć naukę angielskiego? Nie wiesz w ogóle co to znaczy uczyć się języka, tym bardziej trudno Ci pojąć, jak dobrze zacząć? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które przygotowaliśmy dla ciebie:

  1. Naukę angielskiego możesz zacząć od gromadzenia uczuć. Oto jak to działa na przykładzie: idź do kuchni i policz wszystkie kolory, które tam się znajdują np.: zielony stół, 2.czerwony pomidor, 3. Brązowe drzwi itd.
  2. Wróć do pokoju, otwórz zeszyt, przypomnij sobie wszystko to co, zauważyłeś w kuchni, ale już bez kolorów: stół, pomidor, drzwi itd. Teraz wyszukaj tłumaczenie tych słówek na angielski i zapisz je, a patrząc na te słówka, przywołaj kolory tych rzeczy, na które spojrzałeś i wszystkie detale, które sobie przypominasz.
  3. Zrób podobnie, gdy wychodzisz na dwór. Licz kolory od 1 do 10. Gdy wrócisz do domu, wyszukaj w słowniku (np. internetowym) wszystko to, co sobie przypominasz i zapisz te słowa w zeszycie (bez tłumaczenia), a zapisując je, przypomnij sobie detale tych rzeczy (np. kolory, kształty itd).
  4. Gdy spotykasz się z tekstami w języku angielskim, czytaj je tak, jakbyś oglądał obrazy. Np. gdy zobaczysz słówko door, przypomnij sobie drzwi od kuchni, gdy zobaczysz słówko table, przypomnij sobie stół, który stoi w kuchni podobnie rób ze wszystkimi słówkami – przypominaj sobie, gdzie i kiedy widziałeś rzecz czy daną czynność.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się , jak można uczyć angielskiego za pomocą uczuć i jak dobrze jest zacząć naukę we właściwy sposób. Spytaj o szczegóły nauki Metodą 5S naszych konsultantów.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *