Od czego rozpocząć naukę angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiasz się od czego zacząć naukę angielskiego? Jak się uczyć dobrze od samego początku? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które przygotowaliśmy dla Ciebie, a lepiej zrozumiesz, jak powinieneś zacząć naukę:

  1. Pamiętaj, że nauka języka nie polega na nauce tłumaczenia słówek. Ten sposób, gdy w myślach tłumaczysz nie uczy języka, a jedynie tłumaczenia języka. To nie jest to samo. Samo zrozumienie słówek to dopiero początek nauki.
  2. Gdy już wiesz, że przykładowo dog to pies teraz czas, byś przypomniał sobie ostatniego psa, którego widziałeś. Przypomnij sobie, jak najwięcej szczegółów patrząc na słówko dog.
  3. W podobny sposób czytaj teksty w języku angielskim. Rób to powoli, ale zamiast tłumaczyć w myślach słówka, staraj się wspominać ostatnie rzeczy, które widziałeś, gdy widzisz poszczególne słówka np. cow – przypomnij sobie ostatnią krowę. Czytaj teksty tak jakbyś oglądał film używając swoich wszystkich zmysłów.
  4. Zbieraj uczucia dla słówek np. idź do kuchni, przejrzyj dokładnie wszystkie sprzęty, potrawy w lodówce, w szafkach, przyprawy itd. następnie wróć do pokoju i postaraj sobie jak najwięcej przypomnieć z tych rzeczy, następnie znajdź je w słowniku np. internetowym i zapisz w zeszycie tylko w języku angielskim. Na koniec przejrzyj wszystkie zapisane słówka i przypomnij sobie to co widziałeś w kuchni (to jest moment łączenia uczuć ze słówkami).
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się jak można dobrze zacząć naukę od samego początku za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o zalety nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *