Nauka czytania po angielsku

 

 

 

 

 

 

 

Czy chcesz nauczyć się czytać w języku angielskim? Chcesz poznać sposoby nauki czytania, które będą lepsze niż te, które do tej pory używałeś? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które mamy dla Ciebie, a które pozwolą Ci uczyć się skutecznie czytać po angielsku:

  1. Istnieją różne sposoby czytania. Ucząc się czytać w języku angielskim, warto uczyć się od początku o wiele szybszą metodą czytania, która nie wymaga wymawiania w myślach słów.
  2. By mówić, musisz wiedzieć jak wypowiadać słowa, ale by czytać nie musisz ich w ogóle wypowiadać w myślach, by rozumieć teksty. Gdy omijasz wypowiadanie w myślach, możesz czytać o wiele szybciej, niż gdy czytasz w języku polskim.
  3. To co dodatkowo powstrzymuje szybkość czytania, to nie tylko wypowiadanie słów w myślach, ale i tłumaczenie w myślach, co znacznie spowalnia czytanie ze zrozumieniem w języku angielskim.
  4. Zamiast tłumaczyć słówka w myślach i starać się je w myślach wypowiadać rób zupełnie inaczej. Postaraj się przywoływać wspomnienia widząc konkretne słówka np.: dog – przypomnij sobie, jak wyglądał pies, którego ostatnio widziałeś. Mouse – przypomnij sobie mysz, którą ostatnio widziałeś. Horse – przypomnij sobie konia, którego ostanio widziałeś. Rób tak w przypadku: zwierząt, ludzi, zjawisk i czynności, a stopniowo będziesz rozumiał język angielski nie za pomocą tłumaczenia, ale za pomocą uczuć.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się czytać i myśleć w języku angielskim w najbardziej naturalny sposób. Spytaj też naszych konsultantów o zalety nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *