Nauka angielskiego w samochodzie

Chcesz uczyć się angielskiego w samochodzie? Dużo czasu  podróżujesz i chcesz efektywnie zagospodarować ten czas? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a które pomogą Ci zrozumieć ważne zasady nauki języka w samochodzie:

  1. Nauka w samochodzie nie jest łatwa ze względu na to, że Twoja uwaga jest podzielna, rozpraszana. Dlatego też musisz dobrać odpowiednie materiały do nauki, które uwzględnią to i będą w stanie utrzymać wysoką koncentrację na nagraniach.
  2. Materiały nie możesz za często powtarzać, w przeciwnym razie Twoja uwaga na języku osłabnie, ponieważ Twój umysł będzie dzielił uwagę na wiele powtórzeń. Z czasem może dojść do tego, że zbyt częste powtarzanie będzie działało na Ciebie, jak radio czy telewizja, gdy chcesz zasnąć.
  3. Tworząc kursy angielskiego chcieliśmy by można było z nich z powodzeniem uczuć się w samochodzie. Dlatego wykorzystaliśmy wyłącznie pytania, które znacznie podnoszą koncentrację i pozwalają dobrze opanować materiał do 3 powtórzeń (odsłuchań).
  4. Każde pytanie jest przedzielone 8 sekundową pauzą, która to daje Ci czas na odpowiedź w myślach na pytanie, które usłyszysz ale także pozwala Ci ponownie skupić się na pytaniu, jeśli z jakichś powodów zdekoncentrujesz się i nie usłyszysz jednego pytania, będziesz mógł skupić się na kolejnym pytaniu.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego, przerób pytania z tekstem, a nagrania odsłuchaj w samochodzie. Spytaj też naszych konsultantów, jak najlepiej uczyć się w samochodzie.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *