Nauka angielskiego na żywo dla zaawansowanych

Jeśli myślisz o tym, jak uczyć się języka angielskiego na żywo, by podnieść swój poziom znajomości angielskiego na zdecydowanie wyższy poziom, to jesteś na właściwej stronie.

Najpierw musisz przygotować swój umysł.

To przygotowanie powinno polegać na tym, że uczysz się zwracać większą uwagę na słowa, które znasz i rozumiesz, a mniejszą na słówka, których nie rozumiesz. Jest to o tyle ważne, ponieważ tylko taki podział uwagi zapewni Ci naukę języka na żywo i osiągnięcie poziomu zaawansowanego. Nie możesz uczyć się języka, gdy Twoja uwaga jest skupiona na słówkach, których nie rozumiesz!

Ucz się odczuwać słowa, zamiast je tłumaczyć.

Metoda tłumaczeniowa z której większość osób korzysta, jest po pierwsze bardzo męcząca, ponieważ niemal wszystkie słówka musisz sobie tłumaczyć na świadomym poziomie, a po drugie, jest to metoda bardzo powolna, ponieważ zamiast bezpośrednio rozumieć język na podświadomym poziomie, Ty spowalniasz wszystko przez swojego tłumacza, który „siedzi” w Twojej głowie. Trudno jest w taki sposób osiągnąć satysfakcjonujący poziom znajomości języka angielskiego, gdy masz tego typu ograniczenia.

Jeśli będziesz uczył się odczuwać słowa i zwracał większą uwagę na te, które rozumiesz, nauka języka na żywo stanie się o wiele łatwiejsza.

Ucz się angielskiego odczuwać z naszych kursów do nauki angielskiego lub korzystaj z bezpłatnych sposobów nauki, które tutaj udostępniamy. Podnieś swój poziom znajomości na kursie dla zaawansowanych.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s dla zaawansowanych (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *