Nauka angielskiego. Dobre zasady

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz uczyć się angielskiego, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Chcesz wystrzegać się podstawowych błędów, które utrudniają naukę języka angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  1. Po pierwsze unikaj nauki na zasadzie dog=pies. To nie jest nauka języka angielskiego, a nauka tłumaczenia języka. Podobne, ale zupełnie różne. W języku angielskim nie istnieje takie słowo jak: dog-pies. Anglik nie tłumaczy na inny język, ale rozumie za pomocą przypisanych do słówka dog uczuć.
  2. Jeśli chcesz uczyć się angielskiego, to tylko w identyczny sposób, jak robi to Anglik. Pamiętaj, że jest wiele sposobów nauki, które nazywają się nauką czy kursami angielskiego, ale z nauką nie mają nic wspólnego. To są jedynie sposoby na zrozumienie języka, jak sposobem na zrozumienie tekstu, jest tłumaczenie za pomocą internetowego translatora.
  3. Unikaj w szczególności metod nauki, które uczą tłumaczyć z polskiego na angielski. Ucz się zawsze tylko w jednym kierunku z angielskiego, ponieważ wszelkie tłumaczenie tekstów utrwala u Ciebie bardzo niekorzystny nawyk rozumienia za pomocą tłumaczenia zamiast za pomocą uczuć przypisanych do słów.
  4. Jednym ze sposobów nauki odczuwania języka angielskiego, jest wspominanie. Przykładowo, gdy widzisz słówko: dog, wiesz, że to pies, to teraz przypominasz sobie ostatnio widzianego psa, jak najwięcej detali, możliwie największą ilością zmysłów np. zapach psa, jego sierść w dotyku itd.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się na czym polega prawdziwa nauka języka angielskiego. Spytaj także naszych konsultantów o sposoby nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *