Najszybszy kurs języka angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz najszybszego kursu języka angielskiego? Nie wiesz, jaki kurs wybrać, by uczyć się nie tylko szybko, ale i by zachować w pamięci to czego się nauczysz, a sama nauka była przyjemna?

Przeczytaj te kilka punktów, które pozwolą Ci wybrać najszybszy kurs do nauki języka angielskiego:

  1. Po pierwsze można mówić o jakiejkolwiek nauce języka (w tym o szybkiej nauce), gdy język uczysz się odczuwać, ponieważ język angielski, jest zawsze wyrazem uczuć. Anglik, gdy mówi, wyraża uczucia za pomocą słów, a nie tłumaczy na inny język.
  2. Wystrzegaj się kursów, które polegają jedynie na tłumaczeniu, powtarzaniu, ponieważ nie tylko nie są szybkie, ale i nie uczą Cię języka, a jedynie tłumaczenia języka. Metody takie angażują pamięć krótkotrwałą, a do nauki języka potrzebujesz angażować pamięć długotrwałą.
  3. Najszybszy kurs angielskiego to taki, kiedy nie tylko uczysz się z książką czy słuchając lektorów, ale gdy dodatkowo zdobywasz uczucia, które następnie łączysz ze słówkami, wyrażeniami, czasownikami języka angielskiego. Gdy tak robisz, uczysz się języka niemal nieustannie: od rana do wieczora!
  4. Szybka nauka nie polega na powtarzaniu, ponieważ samo powtarzanie nie jest elementem nauki. Jest jedynie sposobem na zachowanie w pamięci krótkotrwałej jakiegoś słówka, które i tak szybko zapomnisz, gdy przestaniesz powtarzać.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje kursu angielskiego Metodą 5S i zobacz jak można najszybciej uczyć się języka angielskiego za pomocą uczuć, a nie powtarzania. Spytaj też naszych konsultantów o sposoby nauki języka, które pozwolą Ci uczyć się jeszcze szybciej.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *