Najszybsza metoda nauki angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz najszybszej metody nauki angielskiego? Chcesz naprawdę wiedzieć, co to znaczy uczyć się szybko, jak skrócić czas potrzebny na naukę języka? Przeczytaj te pięć punktów, by zrozumieć kilka bardzo ważnych zasad, które pomogą Ci uczyć się języka angielskiego najszybszą metodą.

  1. Po pierwsze nauka języka opiera się na nauce odczuwania języka – tak uczy się Anglik i Ty, jeśli chcesz, by nauka języka angielskiego była szybka i zostało to w Twoim umyśle, powinieneś uczyć się odczuwać język, a nie tłumaczyć go w myślach, niczym translator.
  2. Języka uczysz się odczuwać, gdy łączysz słówka z uczuciami (tym co dotyczy zmysłów) np. gdy widzisz słówko cat, przypominasz sobie, jak wyglądał ostatni kot, gdzie go widziałeś, co robił itd.
  3. Jeśli uczysz się obserwować rzeczywistość – to co Cię otacza, to uczysz się zdecydowanie szybciej, niż gdy dopiero starasz sobie przypomnieć daną rzecz, gdy widzisz np. słówko po angielsku.
  4. Oznacza to, że najszybsza metoda nauki to nie jest ta, która dużo uczy Cię słówek, ale taka, która pozwala Ci jak najwięcej zdobyć uczuć (np. dostrzec różne koty, zwrócić na nie uwagę), by natychmiast zapamiętać słówko cat, za pomocą tego, co wcześniej dostrzegłeś.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i poznaj szybki sposób nauki angielskiego za pomocą uczuć. Spytaj się też naszych konsultantów, jak jeszcze szybciej możesz uczyć się języka angielskiego, jakie mogą Ci polecić inne sposoby na szybką naukę.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *