Najlepszy sposób na naukę angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz najlepszego sposobu na naukę angielskiego? Chcesz szybko się nauczyć i trwale pamiętać? Przeczytaj te kilka ważnych uwag, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a znajdziesz dla siebie najlepszy sposób na naukę angielskiego:

  1. Po pierwsze nie wszystko, co nazywa się nauką języka angielskiego jest nią. W szczególności nauką języka nie jest tłumaczenie i zapamiętywanie słówek, jako tłumaczenie.
  2. Anglik angielskiego uczy się rozumieć za pomocą uczuć, nie tłumaczenia. Zapamiętuje na przykład smak mleka i łączy go ze słówkiem milk. Po pewnym czasie takiej nauki, uczucia przechodzą na poziom podświadomy, a my świadomie wypowiadamy milk.
  3. Najlepszy sposób nauki angielskiego jest właśnie za pomocą uczuć, a nie tłumaczenia. Taka nauka pozwala Ci wykorzystać podświadomy umysł i dzięki temu nie czujesz zmęczenia, gdy korzystasz z języka angielskiego.
  4. Sposób nauki za pomocą tłumaczenia i zapamiętywania słówek z tłumaczeniem na polski, jest sposobem bardzo męczącym i frustrującym. Nieustannie korzystasz z tłumacza w głowie, by coś zarówno zrozumieć, jak i powiedzieć. Często też odczuwasz strach i niepewność przed mówieniem w taki sposób.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak wygląda najlepszy sposób nauki języka za pomocą uczuć. Spytaj także naszych konsultantów o zalety nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *