Najlepszy kurs języka angielskiego

 

 

 

 

 

Szukasz najlepszego kursu do nauki angielskiego? Nie wiesz, jaki kurs wybrać, jaką metodą, by efekty w nauce języka były jak najlepsze, jak najtrwalsze, a sama nauka, jak najbardziej przyjemna?

Przeczytaj te kilka zasad dotyczących nauki języka, a zrozumiesz jaki kurs wybrać i jaka metoda nauki angielskiego będzie dla Ciebie najlepsza:

  1. Każdy kurs języka angielskiego będzie dobry, który uczy Cię język odczuwać, a nie rozumieć wyłącznie za pomocą tłumaczenia. Niestety niewiele jest kursów, które uczą język angielski odczuwać…
  2. Najlepszy kurs angielskiego to taki, który nie tylko uczy Cię odczuwać język, ale także wymusza na Tobie coraz intensywniejsze używanie zmysłów, tak byś miał coraz więcej uczuć, gdy zechcesz połączyć angielskie słówka z uczuciami.
  3. Najlepszy kurs to jest taki, gdy przykładowo wychodzisz na spacer, zauważasz pięć psów na spacerze, a później, gdy widzisz słówko dog, przypominasz sobie, jak najwięcej detali u tych psów, które widziałeś, dzięki czemu natychmiast zapamiętujesz słówko dog. Gdy gromadzisz „na zaś” uczucia, bardzo szybko uczysz się języka angielskiego.
  4. Metoda i kurs angielskiego, który w taki oto sposób poszerza Twoją świadomość, wymusza rozwój Twoich zmysłów, koncentrację, jest najlepszym kursem do nauki angielskiego, ponieważ języka nie uczysz się tylko z książką czy słuchając lektora, ale niemal nieustannie, gdy używasz zmysłów.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S (pdf + nagrania) i sprawdź na czym polega nauka języka z kursu, który oparty jest na odczuwaniu języka, jak robi to każdy Anglik. Spytaj też naszych konsultantów o inne sposoby nauki odczuwania języka, które mogą Ci polecić.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *