Najlepszy kurs angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz najlepszego kursu do nauki angielskiego? Chcesz wiedzieć, co sprawia, że kurs jest dobry, najlepszy do nauki języka? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które przygotowaliśmy dla Ciebie, a które pozwolą Ci wybrać najlepszy kurs angielskiego:

  1. Po pierwsze musisz zrozumieć, że nie każdy kurs angielskiego uczy Ciebie języka. Zdecydowana część tzn. „kursów językowych” uczy jedynie tłumaczyć język, a nie uczy języka. Jaka jest różnica? Tłumaczy z jednego języka na drugi komputer, natomiast Anglik, gdy uczy się języka nie tłumaczy go na inny, a rozumie za pomocą uczuć.
  2. Prawdziwy kurs języka angielskiego uczy Ciebie rozumieć język za pomocą uczuć np. gdy widzisz słówko table, to rozumiesz go za pomocą wszystkich wrażeń zmysłowych: obraz stołu, materiał z jakiego jest wykonany, jego gładkość (dotyk), odgłos stawianych na nim naczyń (słuch). Tak uczy się języka Anglik i na tym polega prawdziwa nauka języka angielskiego.
  3. Gdy uczysz się słówek za pomocą uczuć, to automatycznie wzrasta rozumienie języka, ponieważ skupiasz się przede wszystkim na tych słowach dla których masz uczucia. W przeciwieństwo, gdy uczysz się tylko tłumaczyć, to gdy pojawiają się słowa nowe, niezrozumiałe dla Ciebie, to Twoja uwaga skupia się na nich, co utrudnia Ci zarówno rozumienie, jak i naukę języka na żywo.
  4. W nauce ważny jest też bardzo sposób nauki nowych słówek. Musisz tak się uczyć nowych słówek, by uwaga na nich nigdy nie była większa niż na słówkach, które znasz. To jest bardzo ważne, ponieważ nowe słówka są niezrozumiałe, a gdy Twoja uwaga na nowych słówkach jest większa, to skupiasz większą uwagę na tym, co jest niezrozumiałe. Gdy wyrobisz w sobie ten nawyk, to zawsze już będziesz skupiał się bardziej na tym czego nie rozumiesz, co utrudni Ci rozumienie języka – a przecież uczysz się po to, by rozumieć!
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak możesz uczyć się języka, a nie tłumaczenia języka. Spytaj też naszych konsultantów, jak najlepiej uczyć się z kursów Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *