Najlepsze kursy angielskiego

 

 

 

 

 

 

Szukasz najlepszych kursów angielskiego, ale nie wiesz, jak je odróżnić? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, jakie dla Ciebie mamy, a będziesz lepiej zorientowany:

  1. Wbrew pozorom, nie wszystkie kursy, które w nazwie mają „angielskiego” uczą języka angielskiego. Zdecydowana większość takich kursów, to kursy, które uczą tłumaczyć w myślach. Niby to samo, ale jednak coś zupełnie innego niż naturalna nauka języka.
  2. Najlepszy kurs jest taki, który uczy języka w możliwe najbardziej zbliżony sposób do naturalnego. Metoda nauki za pomocą tłumaczenia w myślach nie ma nic wspólnego z naturalnym sposobem nauki.
  3. Prawdziwa nauka rozpoczyna się dopiero, gdy rozumiesz słówko, a nie kończy w tym momencie. Jeśli rozumiesz, że dog to pies, to teraz uczysz się dopiero odczuwać słówko dog np. poprzez wspomnienie ostatnio widzianego psa. Gdy wspominasz psa, patrz się na słówko dog.
  4. Najlepszy kurs to taki, gdy z języka korzystasz na poziomie podświadomym, gdy rozumieniem słów, które używasz zajmuje się Twój podświadomy umysł. Jest to tylko wtedy możliwe, gdy uczysz się język odczuwać – rozumieć za pomocą uczuć – jak Anglik, a nie tłumaczyć w myślach, jak komputer.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się na czym polega naturalna nauka języka za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o sposoby nauki języka Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *