Najlepsze i najszybsze metody nauki angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz najlepszej i najszybszej metody nauki angielskiego? Chcesz wiedzieć jak najlepiej uczyć się języka angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych uwag, które przygotowaliśmy dla Ciebie byś lepiej zorientował się w wyborze najlepszej metody:

  1. Po pierwsze jest tylko jedna metoda nauki języka – za pomocą uczuć. Tak uczy się Anglik. Wszystkie metody, które uczą Cię język tłumaczyć, nie są metodami nauki języka. Można to nazywać nauką języka, ale naukę języka metoda tłumaczeniowa tylko przypomina.
  2. Metoda tłumaczeniowa to taka, gdzie uczysz się języka według wzoru: apple=jabłko. Metoda nauki języka to jest taka, gdy do słówka apple dodajesz wspomnienia w oparciu o wszystkie możliwe zmysły np.: smak jabłka, kształt, twardość, kolor, zapach, ciężar itd. W taki sposób zaczynasz uczyć się rozumieć język za pomocą uczuć.
  3. Naturalna metoda nauki za pomocą uczuć pozwala Ci pamiętać słówka bez powtarzania nawet kilkanaście lat, jednak metoda tłumaczeniowa, która nie wykorzystuje uczuć do zapamiętywania, zmusza Cię do regularnego powtarzania nawet bardzo rzadko używanych słówek.
  4. Obie metody nauki także korzystają z innego rodzaju pamięci. Metoda tłumaczeniowa opiera się na powtórkach i korzysta z pamięci krótkotrwałej (stąd potrzeba częstego powtarzania). Metoda nauki języka angielskiego w oparciu o uczucia korzysta z pamięci długotrwałej, dlatego też jesteśmy w stanie pamiętać słowa przez wiele lat, o ile uczucia do nich przypisane są oryginalne.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się języka w naturalny sposób – za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów o szczegóły nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *