Najlepsza metoda nauki angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz najlepszej metody nauki angielskiego? Chcesz najlepszych efektów w nauce, ale nie wiesz, jaką metodę wybrać? Przeczytaj poniższe zasady, a pozwolę Ci one dobrze się zorientować zarówno w dobrych metodach nauki, jak i wybrać najlepszą metodę nauki angielskiego.

  1. Po pierwsze, jedyna a zarazem najlepsza metoda nauki języka angielskiego polega na nauce odczuwania języka angielskiego. Wtedy uczysz się myśleć po angielsku i mówić to co czujesz, tak jak robi to Anglik.
  2. Metoda tłumaczenia języka, która polega na tym, że zamiast czuć język, w myślach go tłumaczysz, nie jest metodą nauki języka, a metodą tłumaczenia języka. To nie jest to samo, choć Ci wmówiono, że tak jest!
  3. Naturalna i najlepsza metod polega na tym skrócie, że gdy widzisz słówko dog, to przypominasz sobie psy, które ostatnio widziałeś, jak one wyglądały. Dzięki temu Twój umysł zaczyna rozumieć słówko dog, za pomocą tych właśnie wrażeń zmysłowych: wzrok, słuch, dotyk itd.
  4. Najgorszy sposób „nauki angielskiego” polega na tym, że widzisz słówko dog i tłumaczysz je na pies i nic więcej z tym nie robisz. Używasz swojego umysłu, jak translatora, wydaje Ci się, że uczysz się języka, ale tak naprawdę z nauką języka nie to nic wspólnego, ponieważ język zawsze przekazuje uczucia np. obraz psa. Anglik nie tłumaczy na inny język, a rozumie za pomocą uczuć. Ty też tak możesz i powinieneś!
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i zobacz na czym polega prawdziwa nauka angielskiego, a nie nauka tłumaczenia. Poczuj tę różnicę i ucz się tak jak Anglik. Spytaj też naszych konsultantów o inne metody nauki angielskiego za pomocą uczuć, jak przyśpieszyć naukę.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *