Nagrania do nauki angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz nagrań do nauki angielskiego? Znajdziesz je także na naszej stronie. Jednak jest coś co powinieneś wiedzieć, zanim będziesz uczył się z tych nagrań. Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dotyczą nauki angielskiego z nagrań audio:

  1. Po pierwsze większość osób uczy się języka słuchając i tłumacząc sobie w myślach każde słówko oddzielnie. Oczywiście Anglik tak nie robi i Ty tez nie powinieneś w ten sposób słuchać nagrań, by uczyć się angielskiego.
  2. Taki sposób słuchania, jest sposobem świadomym, który nieustannie angażuje umysł, co będziesz odczuwać jako czynność bardzo męcząca, zniechęcająca do nauki.
  3. Zanim zaczniesz słuchać zdobądź transkrypcje nagrania audio i w każdym zdaniu zaznacz po jednym słówku, które najlepiej znasz i przywołaj do niego uczucia np. dla słówka door przypomnij sobie ostatnie drzwi, które widziałeś, jak się je otwierało, z jakiego materiału były wykonane itd. Następnie słuchając nagrań, skupi się na tych właśnie słówkach, przywołaj jeszcze raz te wspomnienia, gdy usłyszysz te zaznaczone słówka.
  4. Jeśli ten sposób odczuwania tekstów i nagrań będzie męczący, to ogranicz naukę do nawet kilku zdań dziennie i stopniowo zwiększaj ilość. Z dnia na dzień będziesz mieć coraz lepsze efekty i coraz więcej przyjemności z prawdziwej nauki angielskiego.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak można skutecznie uczyć się angielskiego z nagrań. Spytaj też naszych konsultantów o to jak uczyć się Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *