Witaj,

Nazywam się Piotr Mart i jestem Twórcą metody 5S.

Misją mojej firmy jest promowanie nauki języków poprzez odczuwanie zamiast tradycyjnych, tłumaczeniowych sposobów.

Wierzę, że zaangażowanie firmy w promowanie metody 5S poprzez bezpłatną edukację przyniesie więcej korzyści w okresie długoterminowym nam wszystkim.

Jestem przekonany, że powszechne używanie metody, która uczy języka poprzez odczuwanie, rozwinie nasze zdolności, przyczyni się do wzrostu kreatywności wśród dzieci i młodzieży, ośmieli ich i doda motywacji do nauki kolejnych języków obcych.

Osobom dorosłym uczących się języków poprzez ich odczuwanie,  metoda 5S pozwoli na lepsze konkurowanie o lepiej płatne stanowiska pracy zarówno w kraju jak i na rynkach międzynarodowych.

Obraliśmy kierunek długoterminowy w którym głównymi celami są:

  • Powszechna i darmowa edukacja w zakresie stosowania metody 5S wśród osób uczących się języków obcych, nauczycieli i lektorów.
  • Opracowanie kursów językowych w oparciu o metodę 5S (tj. poprzez naukę odczuwanie języka) konkurujących przede wszystkim skutecznością z kursami tworzonymi w oparciu o metody tłumaczeniowe.

Jako użytkownik niniejszego serwisu możesz liczyć na darmową pomoc w zakresie opanowania i efektywnego używania metody 5S.