Od: Piotr Mart Do: Jesteś tutaj, ponieważ szukasz najlepszego kursu do nauki języka angielskiego, jaki istnieje. Dajemy Ci na to 100% gwarancję!
Promocja: zamów do wtorku 6 sierpnia do godz. 22:00 pierwszą część angielskiego, a drugą część otrzymasz gratis!
Przyszedł czas na wielkie zmiany w Twoim życiu. Przyszedł w końcu czas, kiedy języka angielskiego będziesz mógł się nauczyć jak człowiek, dzięki uczuciom, a nie jak komputer jedynie dzięki tłumaczeniu. Przeczytaj uważnie, by dowiedzieć się na czym polega prawdziwa nauka języka angielskiego i dlaczego metody tłumaczeniowe nigdy nie miały nic wspólnego z nauką języka...

Metody tłumaczeniowe, które są powszechne w użyciu zakładają, że język przekazuje słowa. My jesteśmy przekonani, że język przekazuje uczucia– stąd też i nazwa metody 5S (pięć zmysłów). To dlatego nie uczymy Cię tłumaczyć poszczególne słówka, ale od razu odczuwać całe zdania, które zawierają bardzo oryginalne uczucia. Dzięki temu:

 • od razu uczysz się odczuwać gramatykę języka angielskiego i odmianę przez czasy, ponieważ nie zastanawiasz się jak to zrobić, tylko robisz odczuwając to
 • uczysz się odczuwać szyk zdania w języku angielskim, który dla każdego języka może być bardzo indywidualny
 • uczysz się przyswajać akcent i melodię języka angielskiego w sposób podświadomy
 • uczysz się mówić w języku angielskim w sposób podświadomy (tak jak mówisz w języku ojczystym), gdy nawet nie zdajesz sobie sprawy skąd znasz te słowa i dlaczego je pamiętasz
 • oduczasz się mówić i rozumieć składając zdania słowo po słowie, co jest bardzo męczące i nienaturalne

W metodach tłumaczeniowych powszechny jest pogląd, że sposobem na zapominanie, jest powtarzanie. Tymczasem, to słowa najrzadziej używane w języku obcym zapominamy, zatem tego typu słowa – rzadko używane – zmuszeni jesteśmy powtarzać równie często, co słowa często używane. Ale dlaczego to tak absurdalne i niedorzeczne? Ponieważ znowu sposoby, jakie wykorzystywane są w metodach tłumaczeniowych, nie mają nic wspólnego z nauką języka i są sprzeczne z tym, jak funkcjonuje umysł i jak uczy się języka. W języku ojczystym słowa rzadko używane takie, na przykład: pancernik pamiętamy dlatego, że tego typu okręt widzimy zdecydowanie rzadziej niż na przykład łódkę, a gdy widzimy coś rzadko, skupiamy się na przedmiocie o wiele bardziej. Dzięki temu wzrasta nasza świadomość i potrafimy zapamiętać rzadko używane słowo na tak długo, na ile potrzeba, aż do następnego razu, gdy ponownie spotkamy się z danym przedmiotem i usłyszymy słówko – w taki sposób jesteśmy niezależni od powtórek. Gdybyś uczył się języka angielskiego tak, jak języka ojczystego, to zwracałbyś uwagę nie tylko na słówka, ale i na uczucia, co pozwalałoby Ci pamiętać słówka niezależnie od powtórek, a Twoja pamięć sama regulowałaby się stosownie do tego, jak dana rzecz, zjawisko czy osoba są rzadkie. Im rzadsze, tym dłużej byś pamiętał. Tymczasem angielski bez uczuć oznacza, że im rzadsze słowo, tym częściej trzeba powtarzać. Zobacz film, który prezentuje, jak uczyć się myśleć i czuć w języku angielskim. Film powstał na bazie kursu Metodą 5S.

  Gdybyś naprawdę uczył się języka angielskiego to:

 • Pamiętałbyś niezależnie od powtórek
 • Uczyłbyś się, a nie powtarzał
 • Znałbyś gramatykę na poziomie uczuć i podświadomie
 • Odmieniałbyś przez czasy na poziomie uczuć i podświadomie
 • Nauka byłaby coraz łatwiejsza pomimo coraz bardziej zaawansowanego poziomu
 • Mówiłbyś przekazując uczucia, a nie tłumaczenie i myślałbyś po angielsku

Czy wiesz o tym, że jedną z najtrudniejszych rzeczy w kursach metody 5S było opracować tak naukę nowych słówek, by nie zwracać na nie większej uwagi, niż na słówka, które już znasz? Dlaczego to takie ważne? Ponieważ nowe słówka są dla Ciebie niezrozumiałe. Gdy ucząc się metodami tłumaczeniowymi skupiasz większą część uwagi na nowych słówkach (niezrozumiałych), to dosłownie: uczysz się nie rozumieć język, ponieważ umysł zawsze już będzie zwracał uwagę na kolejne słówka niezrozumiałe, co bardzo, ale to bardzo utrudnia zrozumienie języka. W taki sposób dochodzi do absolutnego absurdu w kursach, które nazywają się „językowymi”, bo dosłownie, ale to dosłownie, uczysz swój umysł nie rozumieć! Jak to rozwiązaliśmy w kursach? Nowe słówka uczysz się w sposób niepostrzeżony, tak byś zwracał większą uwagę na te, które już znasz. Jest to możliwe za sprawą pytań, które wymuszają na Tobie uwagę na tych słowach, które rozumiesz. Dzięki temu nowe słówka przyswajasz w sposób nieświadomy. Daje to jeszcze jeden bardzo ważny efekt:W taki sposób będziesz w stanie uczyć się języka angielskiego na żywo np. gdy przebywasz w Anglii, Irlandii, a nie tylko z książek czy kursów. Gdy nauczysz się zwracać uwagę na to, co rozumiesz, będziesz w stanie nie tylko pogłębiać znajomość języka na żywo, ale i uczyć się nowych słówek na podświadomym poziomie. To jest bardzo ważne, bo metody tłumaczeniowe, które nazywają się „językowe” w rzeczywistości, tak skutecznie zniekształcają Twoją uwagę na rozumieniu, że nauka podczas pobytu za granicą, na żywo, jest praktycznie niemożliwa. Pozostają Ci jedynie kursy i nauka słówek na pamięć, by tłumaczyć je sobie w myślach.

Jeśli jeszcze tego nie doświadczyłeś, to ucząc się metodami tłumaczeniowymi, zawsze przychodzi moment, gdy przestajesz robić postępy w nauce. Wciąż się uczysz, ale już nic nie wchodzi Ci do głowy, nie widzisz postępów. Stajesz przed „betonowym murem” i choć napierasz z całych sił, nie możesz zrobić już kolejnego kroku. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ nauka czegokolwiek zawsze oznacza rozwój świadomości. Każdy z nas, rozpoczynając naukę języka angielskiego ma już rozwiniętą świadomość w pewnym stopniu. To jak bardzo świadomość jest rozwinięta, pozwoli Ci opanować język w pewnym stopniu – lepszym lub gorszym w zależności od stopnia rozwoju świadomości. A ponieważ w metodach tłumaczeniowych nie rozwija się Twoja świadomość, w pewnym momencie przestaniesz robić postępy. Gdy świadomość jest bardzo ograniczona, opanujesz tylko niewielki zasób słownictwa. Gdy ktoś ma bardzo dobrze rozwiniętą świadomość, może przyswoić znacznie więcej. Czym jest świadomość? Na świadomość składa się: koncentracja plus wyobraźnia. To dlatego w kursach wykorzystujemy pytania na rozwój zarówno koncentracji, jak i wyobraźni. Teraz też wiesz, dlaczego dzieci im młodsze, tym trudniej im się skoncentrować i dlaczego dzieci uwielbiają bajki i różnego rodzaju zabawy rozwijające ich wyobraźnię. Metoda 5S skupia się nie tylko na nauce angielskiego, ale rozwija w Tobie to, co jest niezbędne, byś mógł uczyć się angielskiego tak długo, jaki poziom znajomości angielskiego zapragniesz opanować. Teraz nic Cię nie ogranicza, by naprawdę uczyć się języka, a nie powtarzać i nazywać to nauką!

Tak naprawdę są dwa poziomy odbioru języka: rozumienie i mówienie. By rozumieć wystarczy Ci odrobina uczuć. Jednak, by mówić w języku angielskim w naturalny sposób, potrzebujesz znacznie więcej uczuć. To dlatego mowa zawsze przychodzi po rozumieniu języka. Możesz też próbować mówić od razu, ale zawsze będzie się to wiązało z tłumaczeniem w myślach. Gdy mówisz na siłę, to przyzwyczajasz swój umysł do szukania tłumaczenia i utrwalasz ten nawyk coraz bardziej. Jest coraz gorzej, a Ty zastanawiasz się dlaczego! Naturalny sposób prowadzący do płynnej mowy zawsze prowadzi poprzez głębsze odczuwanie języka. Dlatego jeśli zależy Ci na tym – odczuwaj język angielski coraz głębiej, a kolejne słowa sam zaczniesz wypowiadać bez zmuszania się do tego, aż osiągniesz biegłość w mówieniu. Zamiast zmuszać się do mówienia, odczuwaj coraz głębiej angielski, a efekty będą o wiele lepsze niż, gdy mówisz tłumacząc w myślach. Nasze kursy jako jedyne w Polsce uczą Cię mówić w naturalny sposób, tak jak powinno być!

To, że w dwóch częściach naszych kursów opanujesz ponad 5 tysięcy unikalnych angielskich słów odczuwając je. Na rynku polskim nie ma kursów, które oferowałyby taką ilość słownictwa do opanowania, w takiej cenie i za pomocą uczuć. To jedyne kursy na rynku, które uczą języka angielskiego, a nie tłumaczenia w myślach, które jednocześnie dbają o to, by Twój umysł rozwijał się, byś mógł to wszystko opanować w możliwie najszybszy, najprzyjemniejszy i podświadomy sposób.

Jedną z najważniejszych rzeczy w metodzie 5S są nagrania lektorów. W kursach metodami tłumaczeniowymi nagrania lektorów często są wymieszane z tłumaczeniem. Inne rozwiązanie to sposób, gdzie lektor czyta bez żadnej przerwy, co czyni takie nagranie bezużytecznym do przyswojenia przez nasz podświadomy umysł. Jak jest to rozwiązane w kursie języka angielskiego metodą 5S? Po każdym kolejnym pytaniu następuje 8-sekundowa przerwa, która pozwala Ci usłyszeć brzmienie i melodię owego zdania na poziomie podświadomym. Co więcej w trakcie przerwy możesz z łatwością zatrzymać odtwarzanie, tak by przedłużyć brzmienie owego zdania w Twoim umyślę tak długo jak potrzebujesz. Nagrania są zrealizowane przez dwóch profesjonalnych lektorów brytyjskich (kobietę i mężczyznę) i rozdzielone na pytania na koncentrację i na wyobraźnię. Dzięki temu możesz wybrać nie tylko, którą lekcję chcesz przesłuchać, ale także, jaki rodzaj pytań. Dzięki temu uczysz się melodii języka, ale także szyku zdania nie zadając sobie z tego nawet sprawy. Dodatkowo dwa różne głosy (męski i kobiecy) pozwalają Ci zdobyć różne uczucia, co pozwala Ci jeszcze lepiej pamiętać. Wiedz, że pamiętamy dzięki różnym uczuciom, a różne uczucia zapewniają Ci różne głosy lektorów. Nasza pamięć do języka nie jest zależna od powtórek, ale od różnych, niepowtarzalnych uczuć.

Pdf zawiera unikalne rozwiązania, które pomogą Ci czerpać przyjemność z nauki i ułatwią samą naukę. Podręcznik liczy 404 strony i jest podzielony na 12 lekcji. Pierwsze trzy lekcje składają się z odpowiednio: 20, 30 i 50 zestawów pytań. Kolejne lekcje (4-12) zawierają po 100 zestawów pytań (w sumie 2000 tysiące pytań w 12 lekcjach) i ponad 2300 unikalnych słów angielskich do opanowania w całym kursie (część 1).   Nauka języka wymaga często wsparcia. Tym bardziej możesz potrzebować pomocy, gdy chcesz uczyć się myśleć w języku angielskim i czuć język angielski, a nie tłumaczyć w myślach. Dlatego, jako nasz Klient możesz liczyć na naszą pomoc. Możesz z nami rozmawiać na żywo na czacie. Pomożemy Ci lepiej zrozumieć Twój umysł, tak byś jak najszybciej miał, jak najlepsze efekty w prawdziwej nauce języka angielskiego. Być może już w tej chwili masz masę pytań, a my jesteśmy w stanie na nie odpowiedzieć. A oto, jakie pytania warto zadać już teraz, a my z przyjemnością damy Ci szczegółową odpowiedź:

 • Jak uczyć się angielskiego ze słuchu, z filmów, z nagrań mp3?
 • Jak lepiej rozumieć angielski ze słuchu?
 • Dlaczego tak mało rozumiem, gdy oglądam filmy po angielsku i z czego to wynika?
 • Jak uczyć się w samochodzie?
 • Jakie są najlepsze sposoby na naukę słówek angielskich?
 • Jaki jest najlepszy sposób na naukę gramatyki, odmiany przez czasy, idiomy itd.?
 • Jak najlepiej uczyć się języka angielskiego na żywo podczas pobytu za granicą?
 • Jaki jest najważniejszy zmysł podczas nauki angielskiego i jak go kształcić?
 • Jak nauczyć się myśleć w języku angielskim?
 • Czy i jak uczyć się czytać w języku angielskim?
 • Jak najszybciej opanować język angielski w stopniu komunikatywnym?
 • Jak pozbyć się tłumaczenia w myślach, gdy czytam lub chcę coś powiedzieć?

Nie wahaj się zadać te pytania. Odpowiedź na każde z nich pozwoli Ci znacznie przyśpieszyć naukę języka angielskiego i da o wiele lepsze efekty w mowie, piśmie, czytaniu i rozumieniu.

Wiemy, że jesteś tutaj nie po to, by wydawać pieniądze, inwestować czas i nie mieć żadnych efektów, ale jesteś tutaj ponieważ szukasz najlepszego kursu języka angielskiego, jaki został stworzony. Jesteśmy tak pewni tego, że kursy języka angielskiego Metodą 5S są najlepsze na rynku, że dajemy Ci 100% gwarancję tego, albo otrzymasz zwrot pieniędzy za kurs. Więcej o Gwarancji Satysfakcji tutaj.

“Angielski metodą 5s to metoda, która zmienia wszystko. Jest prosta, skuteczna, przyjemna… Rozwijasz w sobie to, co wpływa na to, że możesz opanować dodatkowy język. Stajesz się spostrzegawcza, bardziej kreatywna. Jeśli myślisz, że za pomocą powtórek można się czegoś nauczyć, to masz rację. To działa tak długo, jak powtarzasz, aż w końcu się znudzisz i dopiero wtedy zapomnisz. Już to przerabiałam. Gdy znudziłam się angielskim, przechodziłam na hiszpański. Gdy znudziłam się powtórkami z hiszpańskiego uczyłam się niemieckiego i tak w kółko aż do znudzenia danym językiem. W metodzie 5s nie ma znudzenia, bo i nie ma powtórek. Za każdym razem musisz zdobyć nowe uczucie, a by to zrobić musisz uważnie obserwować rzeczywistość, bo z tego będziesz czerpać nowe uczucia dla nowego języka. Więc teraz masz wybór, którego wcześniej nie było. Ucz się angielskiego z przyjemnością albo pozwól sobie na metody tłumaczeniowe i bezsensowne powtórki, które zniszczą Twój zapał i sprawią, że w mig wszystko zapomnisz, gdy przestaniesz powtarzać.”
Katarzyna Pawelec
Angielski metodą 5s, część 1 – pobierz darmowy fragment tutaj
“Musisz się odzwyczaić od tłumaczenia i zrozumieć, że robisz za żywy translator, a nie że uczysz się języka! Przecież już to przerabiałeś w szkole i wiesz, że po latach niczego nie pamiętasz. Nie wiem czy jest to najlepszy kurs języka angielskiego z jakiego się uczyłem. Wiem, że jest z pewnością jedyny, który pozwala myśleć w języku angielskim i mówić nie szukając w myślach polskich słówek. Po ukończeniu kursu wciąż masz ochotę na naukę. Uczysz się wolnej lub szybciej w zależności od pracy i obowiązków, ale przyjemność jest stała, a to czego się nauczysz zostaje. POLECAM!”
Adam Turski
 • Otrzymam kurs języka angielskiego część 1 (początkujący do średnio zaawansowany) w wersji elektronicznej (pdf) do pobrania na dysk (komputera, smartfona lub tabletu) oraz nagrania lektorskie po angielsku (profesjonalni brytyjscy lektorzy – kobieta i mężczyzna) w formacie mp3 do pobrania na dysk.
 • Dostęp do kursu otrzymam po potwierdzeniu płatności.
 • Zapomnę co to znaczy nudzić się ucząc się języka angielskiego.
 • Będę mógł uczyć się języka angielskiego dla samej przyjemności, a nie tylko dlatego, że muszę się go nauczyć.
 • Ucząc się języka angielskiego metodą 5S rozwinę swoją wyobraźnię i koncentrację – świadomość.
 • Nauczę się odczuwać i myśleć w języku angielskim.
 • Będę mógł pamiętać słowa rzadko używane niezależnie od powtórek.
 • Będę mówił w języku angielskim w naturalny sposób przekazując uczucia, a nie tłumacząc w myślach.
 • Będę mógł robić postępy w nauce tak długo, jak długo będę się uczył.
 • Nauczę się rozumieć język na żywo i uczyć się angielskiego na żywo, i na podświadomym poziomie.
 • Opanuję ponad 2300 unikalne angielskie słowa wraz z gramatyką na poziomie uczuć.
 • Zamawiając kurs korzystasz ze 100% Gwarancji Satysfakcji, że jest to najlepszy dostępny kurs języka angielskiego na rynku.
 • Otrzymam wsparcie w nauce na żywo: pomoc i wskazówki w nauce od naszych konsultantów.
 • Promocja: zamów do wtorku 6 sierpnia do godz. 22:00 1 część angielskiego, a drugą część otrzymasz gratis!