metoda Krebsa opinia

 

Na rynku pojawiła się kolejna metoda, która ponownie zwiedzie tysiące osób od prawdziwej nauki, zniechęci do nauki języków obcych na lata, a większość utwierdzi w przekonaniu, że uczyć się języków mogą poligloci pokroju Emila Krebsa i inne osoby, które mają talent do języków!

 

Co to za metoda tzn. Emila Krebsa?

 

Słowa „metoda” jest tutaj jedynie chwytem marketingowym. Emil Krebs używał metody, która działała tylko dla niego i jemu podobne osoby, które z pamięcią miały inne problemy niż przeciętna osoba. Mózg Emila Krebsa po jego śmierci został przebadany, a badania te wykazały anomalie, które Krebsowi nie tylko pozwalały pamiętać  słowa z języków obcych, ale wręcz miał problem z ich zapominaniem.

Rozpocznij kurs angielskiego Metodą 5S za pomocą uczuć, na podświadomym poziomie.

Jak są wykonane kursy tzn. metodą Krebsa?

 

Metoda Krebsa do złudzenia przypomina rozmówki, jakie można kupić w niemal każdej księgarni. Jednak cena za tego typu nagrania jest kilkanaście razy większa, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że kursy te to wyłącznie wersja audio, to cena wydaje się jeszcze większa.

 

Wszystkie osoby, które kiedykolwiek miały w ręku jakiekolwiek rozmówki, wiedzą, że trudno jest z tego cokolwiek się nauczyć, można co najwyżej używać tego w praktyczny sposób, gdy potrzebujemy coś wyrazić w języku obcym, gdy akurat przebywamy zagranicą.

 

Alternatywa dla kursów „metodą” Krebsa

 

W mojej opinii jeśli ktoś nie chcesz poczuć się oszukanym ofertą Krebs Method – zacznij od oferty wydawnictwa rea.pl szczególnie polecam na początek rozmówki w wybranym języku obcym, gdzie do książeczki można pobrać za darmo nagrania w formacie mp3. To koszt nieco ponad 8 zł.  

 

Metoda Krebsa – marketing przede wszystkim

 

Z doświadczenia wiem, że stworzenie dobrych i skutecznych kursów zajmuje lata i kosztuje setki tysięcy złotych. Stworzenie nagrań bez książki i w oparciu o stare metody, to niewielki koszt, nieprzekraczający 5-10 tysięcy złotych – w zależności od tego, jak tanich/drogich lektorów się wybierze.

Zatem, ponieważ metoda Krebsa nie ma szans na zdobycie klientów na unikalny i nowatorski kurs, kładą olbrzymi nacisk na marketing, a szczególnie marketing szeptany (fałszywe opinie pisane na zamówienie przez podstawione osoby) w sieci.

Tutaj znajdziesz też i inną (prawdziwą) opinię kursów metodą krebsa.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *