Dobry kurs języka angielskiego

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz dobrego kursu języka angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych, złotych zasad, którymi powinieneś się kierować podczas poszukiwań i wyboru najlepszego kursu angielskiego dla siebie:

  1. Po pierwsze pamiętaj, że nie wszystkie kursy języka angielskiego uczą angielskiego. Większość kursów uczy tłumaczenia języka, a nie samego języka. Niestety to nie jest to samo i zasady nauki są zupełnie różne.
  2. Nauka tłumaczenia języka to sposób, kiedy uczysz się przyporządkowując tłumaczenie do słówek np. dog=pies. Nauka języka polega na łączeniu słówek z uczuciami np. dog=szczekanie psa, sierść psa w dotyku, zabawa z psem. Oczywiście Anglik uczy się języka w taki sposób i nie tłumaczy go na inny język by zrozumieć. Anglik rozumie język dzięki przyporządkowanym uczuciom dla słów.
  3. Nauka tłumaczenia, jak się domyślasz potrzebuje czasu na przetłumaczenie w myślach. Z tego powodu ten sposób nadaje się tak naprawdę do nauki rozumienia tekstów. Do mówienia i rozumienia ze słuchu jest zwyczajnie powolny, ponieważ Twój umysł nie nadąża tłumaczyć normalnego tempa mowy angielskiej.
  4. Nauka języka w oparciu o uczucia jest zdecydowanie szybsza i podświadoma. Razem możesz bardzo szybko rozumieć język mówiony, ponieważ znaczna część rozumienie języka odbywa się na podświadomym poziomie za pomocą uczuć. To Twój umysł podpowiada Ci zrozumienie słyszanych słów w błyskawiczny, niepostrzeżony dla Ciebie sposób.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i uczy się języka angielskiego, a nie tłumaczenia języka. Przekonaj się, jak przyjemna może być naturalna nauka w oparciu o odczuwanie języka. Pytaj też naszych konsultantów o wskazówki w trakcie nauki angielskiego Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *