Kurs angielskiego do samochodu

Szukasz skutecznego kursu angielskiego do samochodu? Dużo podróżujesz i chcesz praktycznie zagospodarować czas, gdy prowadzisz samochód? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, byś lepiej zrozumiał, jak można uczyć się skutecznie angielskiego w samochodzie:

  1. Po pierwsze w samochodzie Twoja uwaga jest podzielna, nie możesz się tak dobrze skupić na nagraniu, ponieważ w międzyczasie prowadzisz samochód. w związku z tym nagrania muszą być tak skonstruowane, byś mógł się lepiej skupić na tym co słyszysz.
  2. Podczas nauki języka musisz rozwinąć świadomość, w tym świadomość słuchu. Jeśli dobierzesz do nauki niewłaściwe nagrania, które będziesz odsłuchiwał wiele razy, ponieważ nie będziesz w stanie usłyszeć i zrozumieć za pierwszym razem, to Twoja świadomość słuchu będzie coraz gorsza, co w efekcie da zupełnie odwrotny efekt do tego, czego oczekiwałeś.
  3. Słuchając nagrań, które nie nadają się do samochodu, Twój umysł dosłownie przyzwyczai się, że nie musi się skupiać podczas, gdy słyszysz angielski, ponieważ na zrozumienie będzie miał jeszcze przynajmniej kilka czy nawet kilkanaście powtórek.
  4. Nagrania, które będziesz słuchał w samochodzie, by uczyć się angielskiego, muszą wymuszać na Tobie bardzo wysoką koncentrację, byś nie przyzwyczajał umysłu, że zrozumienie czegokolwiek wymaga wielu powtórzeń.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S z których będziesz mógł z powodzeniem uczyć się angielskiego w samochodzie. Spytaj także naszych konsultantów o zalety nauki Metodą 5S w samochodzie.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *