Kurs angielskiego do auta

Szukasz dobrego kursu angielskiego do auta? Chcesz wiedzieć, jak najlepiej uczyć się w samochodzie, jak wykorzystać optymalnie czas w trakcie podróży na naukę? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, a dowiesz się, jakie są ważne zasady podczas nauki w samochodzie:

  1. Po pierwsze w samochodzie Twoja uwaga jest znacznie osłabiona, ponieważ duża część uwagi przeznaczasz na prowadzenie samochodu. Nagrania muszą więc być w taki sposób skonstruowane, by podnosiły Twoją koncentrację.
  2. Po drugie nie możesz polegać na nieustannym powtarzaniu tych samych nagrań, ponieważ to z kolei osłabia Twoją koncentrację słuchu, a umysł przyzwyczaja się do takiego stanu, że nie musi usłyszeć za pierwszym razem, ponieważ będzie miał jeszcze wielokrotnie okazję by zrozumieć.
  3. Nagrania muszą być tak zatem skonstruowane, byś usłyszał, zrozumiał i nauczył się możliwe przy najmniejszej ilości powtórek.
  4. Nagrania do samochodu są to wyłącznie pytania, ponieważ pytania pobudzają Twoją koncentrację. Dodatkowo po każdym pytaniu jest 8-sekundowa przerwa, która pozwala Ci na nowo skupić uwagę, jeśli w jakimś momencie przestałeś słuchać, a po drugie masz czas, by w myślach przywołać odpowiedź na dane pytanie.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się angielskiego z powodzeniem także w samochodzie. Wykorzystaj każdą chwilę w aucie, by lepiej opanować angielski. Spytaj też naszych konsultantów o sposoby nauki w samochodzie.

 

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *