Kurs angielskiego dla recepcjonistki

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracujesz jako recepcjonistka i poszukujesz kursu angielskiego dla swojego zawodu? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które pozwolą Ci opanować niezbędne słownictwo z kursem lub bez w najskuteczniejszy sposób:

  1. Po pierwsze nauka słówek z branży hotelowej to nie jest kwestia odpowiedniego kursu i zbioru słówek, ale przede wszystkim metody, którą sama możesz wypracować.
  2. Słówka z konkretnej branży są rzadziej używane, dlatego by je zapamiętać, nie możesz polegać na metodzie tłumaczeniowej, która zależna jest od powtórek.
  3. Ucz się wybranych słówek dzięki uczuciom, a nie tłumacząc je w myślach. Jeśli pracujesz za granicą w hotelu, to wystarczy, że zaczniesz uważniej obserwować rzeczy, które Cię otaczają, a których nazwy chciałabyś lepiej poznać. Na przykład, gdy chcesz zapamiętać słówko: towel (ręcznik), to przyjrzyj się mu uważniej niż do tej pory. Następnie, gdy słyszysz słówko lub je widzisz zapisane postaraj się przywołać wspomnienia dla tej konkretnej rzeczy czy czynności.
  4. Gdy uczysz się słówek dla recepcjonistki, ale jeszcze nie pracujesz w zawodzie, to wybrane słówka wpisuj do wyszukiwarki grafiki google (w języku angielskim) i na zdjęciach znajduj szczegóły. To pozwoli Ci zapamiętać słowa za pomocą uczuć, a nie dzięki nieustannym powtórkom. Pamiętaj, że pamięć dzięki uczuciom jest niezależna od powtórek, a przez to znacznie trwalsza.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się języka angielskiego za pomocą uczuć, a nie tłumaczenia i powtórek. Spytaj także naszych konsultantów, jak uczyć się wybrane słówka z konkretnej branży.

Pobierz darmowe lekcje kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *