Który kurs angielskiego wybrać?

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiasz się, który kurs angielskiego wybrać? Nie orientujesz się w metodach nauki, ale chcesz wybrać najlepszy kurs, by jak najszybciej opanować angielski? Przeczytaj, te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, które pozwolą Ci wybrać najlepszy kurs dla siebie:

  1. Po pierwsze zanim wybierzesz kurs, musisz zdecydować czy chcesz uczyć się angielskiego, czy tłumaczenia języka angielskiego. Niestety nie jest to samo, choć wszyscy mylą metodę tłumaczenia z nauką języka.
  2. Metoda tłumaczeniowa polega na tym, że w myślach tłumaczysz sobie, by zrozumieć np. dog=pies. Zanim powiesz lub zrozumiesz, musisz to przetłumaczyć w myślach. Zdecydowana większość kursów angielskiego opiera się właśnie na takiej nauce. Nauka ta nie przypomina sposobu w jaki Anglik uczy się języka angielskiego.
  3. Naturalna metoda nauki angielskiego wygląda w taki sposób, że słówko dog tłumaczysz na różne wrażenia zmysłowe: widok psa, szczekanie, jego sierść w dotyku, zapach itd. Wtedy słówko dog zaczynasz rozumieć za pomocą uczuć. Istnieje tylko kilka metod, które opierają się na takiej nauce języka.
  4. Naturalna metoda nauki za pomocą uczuć wykorzystuje tez inną pamięć – długoterminową, która oparta jest na zdobywaniu oryginalnych uczuć dla słówek. Metoda tłumaczeniowa oparta jest na pamięci krótkotrwałej, która wykorzystuje powtórki by pamiętać słówka, które nie są powiązane z uczuciami.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się języka angielskiego w możliwe najbardziej naturalny sposób. Spytaj też naszych konsultantów o to, jak uczyć się języka Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *