Który kurs angielskiego kupić?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz kupić jakiś kurs angielskiego, ale nie wiesz jaki? Chcesz wybrać jak najlepszy kurs, ale nie wiesz według czego ustalić kryteria wyboru najlepszego kursu. Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, które pozwolą Ci wybrać najlepszy kurs dla siebie;

  1. Po pierwsze musisz zdecydować czy chcesz uczyć się języka, czy tłumaczenia języka, ponieważ to nie to samo. Metody tłumaczeniowe choć nazywają metodę nauką języka, tak naprawdę metody te polegają na tłumaczeniu w myślach.
  2. Naturalna metoda nauki języka opiera się na nauce języka za pomocą uczuć – tak jak robi to Anglik, który przecież w trakcie nauki nie tłumaczy na inny język, by zrozumieć czy powiedzieć, ale za pomocą słów wyraża uczucia, które wcześniej przypisał do angielskich słówek.
  3. Pamiętaj, że zdecydowana większość tzn. kursów angielskiego, to kursy który jedynie uczą tłumaczyć na angielski i z angielskiego. W twojej głowie zawsze będzie Ci towarzyszyć tłumacz, zanim coś powiesz czy zrozumiesz, będziesz musiał sobie to w myślach przetłumaczyć.
  4. Są też i metody, które uczą jezyka za pomocą uczuć, wtedy rozumienie i mówienie w języku angielskim odbywa się bezpośrednio, bez udziału „tłumacza” w myślach. By określić jaki kurs kupić, musisz wybrać jakiego języka chcesz się uczyć: naturalnego czy nienaturalnego.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się języka za pomocą uczuć, w naturalny sposób. Spytaj też naszych konsultantów o zalety nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *