Kto najlepiej przyswaja języki obce?

Kto najlepiej przyswaja języki obce?

Osoby o ponadprzeciętnych zdolnościach językowych.

To dzięki obserwacji osób, które najlepiej przyswajają języki obce możliwe było odkrycie założeń metody Językowej 5S.

Osoby o ponadprzeciętnych zdolnościach językowych

Po pierwsze są to osoby nieświadome tego co robią dobrze, że akurat im zdecydowanie lepiej wychodzi nauka języka obcego niż pozostałym. W związku z tym osoby te mogą uczyć innych języków, ale będąc nieświadome tego jak opanowali język obcy, trudno będzie im kogoś nauczyć języka, jeśli dany uczeń sam nie wykorzystuje tej samej metody – oczywiście zupełnie nieświadomie.

Strefa symboliczna a zdolność przyswajania języków obcych

Po drugie są to osoby, które mają bardzo dobrze rozwiniętą Strefę Symboliczną, która pozwala im nie tylko lepiej rozumieć  język obcy, ale także przedmioty ścisłe takie jak: chemia, matematyka, fizyka, informatyka itd.

Strefa uczuć a nauka języków obcych

Po trzecie wszystkie osoby o ponadprzeciętnych zdolnościach językowych miały bardzo dobrze rozwiniętą Strefę Uczuć. Odkrycie tego, było absolutnym przełomem w opracowywaniu najskuteczniejszej metody nauki języków obcych, jaka do tej pory została stworzona.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Jedna myśl nt. „Kto najlepiej przyswaja języki obce?

  1. Witam,
    Od kilku lat uczę się j.niemieckiego-sama.Kiedyś uczyłam się się go w szkole podst.prywatnie a pozniej w liceum.Rozpoczęłam też naukę j.angielskiego.
    Akcent niemiecki wprowadzałam do angielskiego i rochę myliły mi się wyrazy ale generalnie dobrze mi szło.Myślę,że chyba należę do osób,które łatwo przyswajają sobie obcy język.
    Jestem bardzo zainteresowana Pana metodą gdyż bardzo zależy mi na tym aby uczyć się tych dwóch języków a nawet wiecej jeśli okaże się skuteczna.Mam 50 lat ale chce się uczyć.
    Pozdrawiam-Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *