Jakie są najszybsze metody nauki angielskiego?

 

 

 

 

 

 

Szukasz najszybszej metody nauki angielskiego? Chcesz wiedzieć od czego zależy szybka nauka języka? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, a zrozumiesz:

  1. Najszybsza metoda nauki to jest taka, która nie zawiera powtórek lub jest ich minimalna ilość. Wtedy cały czas się uczysz. Metody oparte na powtórkach są coraz wolniejsze im więcej masz do powtarzania.
  2. Oprócz szybkości nauki ważna jest też szybkość rozumienia. Ucz się rozumieć cale zdania, a omijaj metody, które uczą Cię pojedynczych słówek i składać z nich zdania. Nie tylko tak uczysz się wolniej, ale i wolno rozumujesz, bo musisz złożyć sobie każde zdanie, słówko po słówku.
  3. Ucz się odczuwać język, a nie rozumieć za pomocą tłumaczenia. Gdy dodajesz uczucia do słów, Twój umysł będzie korzystał z uczuć na podświadomym poziomie – niezwykle szybko, bez większego wysiłku.
  4. Nauka za pomocą tłumaczenia jest także o tyle wolna, że bardzo często zapominasz słówka pozbawione uczuć. A to sprawia, że musisz wciąż uczyć się od nowa. Gdy robisz coś wiele razy zamiast raz, siłą rzeczy jest dużo wolniej.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się szybko angielskiego za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów, jak najlepiej uczyć się z kursu.

 

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *