Jakie są najlepsze sposoby nauki angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz najlepszych sposobów nauki angielskiego? Chcesz w ogóle wiedzieć, jak można efektywnie i szybko nauczyć się angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  1. Pierwsza najważniejsza rzecz, jaką musisz zrozumieć dotyczy samego sposobu nauki języka. Sposób zapamiętywania słówek za pomocą tłumaczenia i powtarzania na zasadzie: „home-dom”, nie jest nauką języka. W ten sposób żaden Anglik nie uczy się języka, ponieważ nie tłumaczy na inny język, by zrozumieć słówka.
  2. Jedyna metoda nauki języka polega na nauce odczuwania języka tj. gdy masz słówko home, wiesz, że to dom, to teraz patrząc na słówko home, przywołujesz jak najwięcej wspomnień domu, który na przykład ostatnio widziałeś. W taki sposób łączysz uczucia ze słówkiem home i zaczynasz rozumieć to słowo za pomocą uczuć –tak jak robi to Anglik.
  3. Każda inna metoda, która opiera się na tłumaczeniu np. dog=pies i na tym poprzestaje, uczy tłumaczenia języka, a nie języka. W żaden sposób taka metoda nie przypomina sposobu w jaki języka uczy się Anglik.
  4. Jest wiele metod tzn. „językowych”, ale tylko jeden sposób nauki języka – za pomocą przyswajania uczuć i łączenia ich z symbolami np. słowami z języka angielskiego. W ten sposób można uczyć się wszystkiego: od gramatyki, czasowniki, mówić, a na pisowni kończąc.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak wygląda prawdziwa nauka języka angielskiego w oparciu o uczucia, a nie tłumaczenie w myślach. Spytaj też naszych konsultantów, jak uczyć się z kursu Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *