Jaki kurs angielskiego dla kobiet seniorów?

W świecie zdominowanym przez mężczyzn, gdzie większość wynalazków wynaleźli mężczyźni. W świecie, gdzie wojny toczone są przez mężczyzn, gdzie kobiety tracą wiele przez swoją wrażliwość i dużą aktywność zmysłów (często zamykają się w sobie), ważne jest, by choć metoda nauki angielskiego była przynajmniej taka, że kobiety wykorzystają potencjał, który wiąże się z większą wrażliwością niż u mężczyzn.

Pamiętaj, że istnieją różne metody nauki angielskiego, w większości bardziej przystosowane do mężczyzn o typowo ścisłych umysłach, które polegają na tłumaczeniu zwrotów, wyrażeń, słówek i nie są dostosowane do predyspozycji, jakie mają kobiety.

Zanim wybierzesz odpowiednią metodę nauki lub też będziesz uczyć się samodzielnie (np. metodą 5S), pamiętaj, że język angielski możesz uczyć się na dwa sposoby:

– Tylko rozumieć za sprawą tłumaczenia, tak jak to jest, gdy rozumiesz wzory chemiczne, ale ich nie odczuwasz.

– Odczuwać język, ale niekoniecznie wszystko rozumieć. Tak jak to jest, gdy poprawnie używasz gramatyki, ale nie znasz nawet jak odmienić dany rzeczownik przez przypadki.

Na co zwrócić uwagę wybierając kurs angielskiego dla kobiet seniorów?

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, jak wygląda nauka na wyższych poziomach zaawansowania. Metody tłumaczeniowe mają to do siebie, że zaczynają się łatwo (na przykład ESKK), a w miarę nauki, jest coraz trudniej. Nie polecam Ci takich kursów, ponieważ po pewnym czasie nauka z takich materiałów stanie się tak skomplikowana i męcząca, że nawet najbardziej wytrwała studentka, w końcu zrezygnuje.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *