Jaki jest najlepszy sposób nauki angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy zastanawiasz się nad tym, jaki jest najlepszy sposób nauki angielskiego? A może kiedykolwiek myślałeś nad tym, co to znaczy uczyć się języka angielskiego? Jeśli dowiesz się, co to znacz uczyć się, dowiesz się także jakie są najlepsze sposoby nauki języka. Przeczytaj te kilka wskazówek, by się o tym przekonać:

  1. W rzeczywistości istnieje tylko jeden sposób nauki języka – za pomocą zdobywania uczuć dla słówek, łączenia uczuć ze słówkami, czasownikami, gramatyką itd.
  2. Metoda polegająca na tłumaczeniu tj. rozumieniu, że np. dog to pies, to jest metoda tłumaczeniowa i nie ma to nic wspólnego z nauką języka angielskiego. Żadne dziecko nie uczy się tak języka, bo nie zna innego na który może przetłumaczyć słówko dog, może je zrozumieć tylko i wyłącznie za pomocą uczuć, które zgromadzi dla tego słówka i tylko wtedy nazywa się to nauką języka.
  3. Jeden z prostszych sposobów nauki polega na wspominaniu. Gdy wiesz już co dane słówko oznacza np. że słówko cat to jest kot, to teraz patrząc na słówko cat, przywołujesz wszystkie wspomnienia dotyczące kota – rzeczywiste wspomnienia, a nie stworzone w wyobraźni.
  4. W podobny sposób uczysz się czytać w języku angielskim – czytasz tak, jakbyś oglądał obrazy, a nie tekst. Gdy widzisz np. słówko door, to przypominasz sobie ostatnie drzwi. Zwróć uwagę, że ten sposób (czytanie za pomocą uczuć) początkowo jest wolniejszy niż czytanie za pomocą tłumaczeniem w myślach, ale stopniowo wszystko się odmieni, czytać będziesz coraz szybciej, gdy metoda czytania z tłumaczeniem w myślach będzie coraz wolniejsza.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego i dowiesz się co to znaczy naprawdę uczyć się języka angielskiego i jaki sposób nauki jest najlepszy. Spytaj także naszych konsultantów o inne skuteczne sposoby nauki języka angielskiego.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *