Jak znacznie poprawić angielski w mowie?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz poprawić angielski w mowie, ale nie wiesz, jak tego dokonać? Nie wiesz z czego wynika mowa? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  • Po pierwsze, mowa nie wynika ani z mówienia, ani z powtarzania. Powtarzając za lektorem możesz co najwyżej poprawić wymowę i akcent, ale nie poprawi to twojej mowy, nie będzie ci ona przychodzić z łatwością w skutek powtarzania.
  • Mowa zawsze wynika ze słuchania i łączenia słówek z uczuciami. Im głębiej odczuwasz słowa, tym płynniej mówisz i następuje oczywiście znaczna poprawa w mówieniu po angielsku.
  • Poprawa angielskiego w mowie wiąże się także z tym, jak w ogóle uczysz się nowych słówek. To tutaj upatruj najważniejszy problem związany z mówieniem. Jeśli uczysz się słówek wyłączenie na zasadzie tłumaczenia np. apple=jabłko, to po pierwsze będziesz skupiał się na słowach niezrozumiałych, gdy ktoś mówi, co utrudni Ci rozumienie, ale i naukę języka na żywo.
  • Ucz się odczuwać nagrania audio. Najpierw w tekście, w każdym zdaniu zaznacz po jednym najbardziej znanym Ci słowie np. car, apple, dog, cat. Następnie czytając tekst zatrzymaj się przy każdym oznaczonym słówku i przywołaj wspomnienia dla tych słówek np. przypomnij sobie samochód, gdy patrzysz na słówko car. Następnie, podczas nagrania zrób podobnie, gdy usłyszysz słówko „car” – przywołaj wspomnienia ostatnio widzianego samochodu.
  • Postępując w taki sposób, zaczniesz większą uwagę zwracać na słowa, które znasz i odczuwasz, co pozwoli Ci zarówno uczyć się języka na żywo, jak i znacznie poprawić angielski w mowie.
  • Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się odczuwać język angielski. Popraw znacznie angielski w mowie dzięki nauce w najbardziej naturalny sposób.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *