Jak zacząć się uczyć angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz zacząć się uczyć angielskiego, ale nie wiesz jak to robić? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a będziesz wiedział jak zacząć:

  1. Pamiętaj, że nauka języka nie polega na tym, że rozumiesz słowa ich tłumaczenie. To nie jest nauka języka, a nauka tłumaczenia języka. To nie jest to samo, choć większość wierzy, że tak jest.
  2. Nauka języka rozpoczyna się dopiero, gdy słówka angielskie łączysz z uczuciami i zaczynasz rozumieć język dzięki uczuciom, a nie tłumaczeniu w myślach. Tak robi Anglik i na tym polega prawdziwa nauka języka angielskiego.
  3. Przykładowo, gdy wiesz już, że apple to jabłko, to teraz spójrz na słówko apple i przypomnij sobie ostatnie jabłko – jak wyglądało, jak smakowało, jaki miało ciężar, jaką skórkę, gdzie leżało itd. W ten sposób łączysz uczucia ze słówkiem apple i rozumiesz apple bez sztucznego tłumaczenia w myślach.
  4. Podobnie ucz się słuchać nagrań z języka angielskiego. Zaznacz w tekście w każdym zdaniu po jednym słowie, które dobrze znasz np. apple. A gdy usłyszysz w zdaniu to słowo, przywołaj wspomnienia jabłka, które jadłeś ostatnio. W taki sposób będziesz uczył się rozumieć język za pomocą uczuć.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i rozpocznij prawdziwą naukę języka angielskiego w oparciu o łączenie języka z uczuciami. Spytaj też naszych konsultantów jak uczyć się Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *