Jak uczyć się samodzielnie angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz samodzielnie uczyć się angielskiego? Chcesz wiedzieć na czym polega prawdziwa nauka języka angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a lepiej to wszystko zrozumiesz:

  1. Większość uważa, że nauka języka polega na nauce tłumaczenia np. dog=pies. Jednak to nie jest prawda, ponieważ Anglik nie uczy się w taki sposób języka, nie tłumaczy słówek na inny język, by je zrozumieć.
  2. Nie poprzestawaj na tłumaczeniu. Na przykład, gdy wiesz że dog to pies, to teraz dopiero zaczynasz się uczyć tego słówka za pomocą dodawania uczuć. Spójrz na słówko dog i przypomnij sobie ostatniego psa, jak najwięcej szczegółów. Teraz będziesz rozumieć słówko dog za pomocą uczuć.
  3. Pierwszy etap nauki słówek powinien przebiegać na czymś co można nazwać wspominaniem. Gdy widzisz dane słówko, znasz jego znaczenie, to dopiero teraz przywołaj jak najwięcej wspomnień, które ostatnio dla niego zarejestrowałeś np. car – przypomnij sobie samochód, który ostatnio widziałeś.
  4. Podobnie ucz się odczuwać nagrania audio. W każdym w tekście najpierw zaznacz jedno słowo, które najlepiej znasz. Wspomnij detale dotyczące tego słowa, a gdy będziesz słuchać nagrania i usłyszysz to wybrane słowo, przywołaj jeszcze raz te wspomnienia.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak uczyć się samodzielnie języka za pomocą uczuć – jak robi to Anglik. Spytaj naszych konsultantów o zalety nauki angielskiego Metodą 5S.

 

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *