Jak uczyć się angielskiego za granicą?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedziesz za granicę lub już przebywasz i chcesz uczyć się angielskiego? Chcesz jak najlepiej wykorzystać pobyt za granicą, by najlepiej opanować angielski? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które mamy dla Ciebie:

  1. Przebywając za granicą ucz się języka dzięki uczuciom, a nie tłumaczeniu w myślach. Wykorzystaj tę możliwość, gdy przebywasz za granicą, by nie tylko mieć kontakt z językiem, ale i pogłębiać odczuwanie języka w kontakcie z odmiennością.
  2. Przykładowo, gdy idziesz do sklepu obejrzyj dokładniej karton mleka, napisy na nim, to gdzie stoi, a gdy usłyszysz słówko milk, przywołaj te wspomnienia. Dzięki temu słówko milk zaczniesz rozumieć za pomocą uczuć, a nie tłumaczenia w myślach. Anglik odczuwa język, a nie tłumaczy w myślach.
  3. Pamiętaj, że do pozyskiwania uczuć do słów musisz otworzyć się na uczucia. Wszelki stres, niechęć do kraju lub ludzi może znacznie przeszkodzić w nauce języka. Spytaj też naszych konsultantów, jak się otworzyć na uczucia za granicą.
  4. Podobnie rób, gdy słuchasz nagrań audio. Najpierw w tekście, w każdym zdaniu zaznacz jedno znane Ci słówko np. milk, a następnie, gdy słuchasz nagrania i usłyszysz słówko milk, przywołaj wspomnienia kartonu mleka ze sklepu.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się odczuwać język angielski w kraju i zagranicą. Spytaj też naszych konsultantów na czym polega nauka języka za pomocą uczuć.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *