Jak szybko nauczyć się angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz naprawdę szybko nauczyć się angielskiego? Nie wiesz od czego zależy szybka nauka angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  1. Unikaj metod opartych na nauce za pomocą tłumaczenia, które choć początkowo dają Ci wrażenie, ze szybko możesz poznać dużą ilość słówek, przywiązują Cię jednak do powtarzania, które nie jest już elementem nauki. Im więcej umiesz tym nauka staje się wolniejsza, ponieważ coraz więcej czasu poświecić musisz na powtórki zamiast na naukę.
  2. Unikaj nauki pojedynczych słówek. Staraj się uczyć od krótkich zwrotów do całych zdań. Gdy uczysz się pojedynczych słówek, Twoja uwaga później będzie nadmiernie skupiona na tych słówkach, których nie rozumiesz, co wpłynie nie tylko na to, że trudno będzie Ci zrozumieć język mówiony, ale i uniemożliwi szybką naukę języka na żywo.
  3. Szybka nauka języka opiera się w znacznej mierze na podświadomej nauce. A podświadomie uczysz się, gdy do słów dodajesz uczucia. Świadomie wypowiadasz słowo, ale Twój umysł zajmuje się rozumieniem na podświadomym poziomie, dzięki uczuciom, które dodałeś do słowa. Gdy uczysz się słowa jedynie tłumaczyć, wszystko dzieje się na świadomym poziomie – i jest bardzo wolne.
  4. Metoda, która opiera się na tłumaczeniu w myślach, jest także powolna, gdy starasz się rozumieć język. Na ogół robisz to dwa razy wolniej niż potrzebujesz by zrozumieć normalne tempo mowy. Dzieje się tak, ponieważ połowę prędkości zabiera Ci tłumaczenie w myślach.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5s i przekonaj się, jak szybko można uczyć się języka za pomocą uczuć, na podświadomym poziomie. Spytaj też naszych konsultantów o zalety i sposoby nauki angielskiego z kursu Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *