Jak szybko nauczyć się angielskiego w stopniu komunikatywnym?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz szybko opanować angielski w stopniu komunikatywnym? Nie wiesz od czego zależy komunikacja w języku angielskim, co wpływa, że mówimy z łatwością? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

  1. Po pierwsze dobra komunikacja w języku angielskim nie zależy od ilości słówek, które znasz, ale od uczuć, które do tych słówek zdobyłeś.
  2. Po drugie, nie uczysz się mówić mówiąc, ale uczysz się mówić odczuwając język. To stanowi zasadniczą różnicę, ponieważ mowa jako taka, jest już efektem, a nie stanowi przyczynę, która sprawia, że mówisz po angielsku.
  3. Powinieneś zasadniczo zmienić sposób nauki słówek. Nie powinieneś zatrzymywać się wyłącznie na tłumaczeniu np. dog=pies, ale gdy już wiesz, co oznacza to słówko, teraz wspomnij wszystkie psy, które ostatnio widziałeś (patrząc na słówko dog). To pozwoli Ci uczyć się odczuwać język a przez to nabywać zdolność do mówienia w języku angielskim.
  4. Istnieje też sztuczny sposób mówienia za pomocą tłumaczenia wszystkiego w myślach. Ten sposób jest wtedy praktykowany, gdy słowa nie mają uczuć, a rozumiemy je wyłącznie dzięki tłumaczeniu. Ten sposób nie tylko nie jest szybki, ale też bardzo nieprzyjemny, który sprawia, że odczuwamy strach przed mówieniem w taki sposób.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego i opanuj szybko angielski w stopniu komunikatywnym. Spytaj też naszych konsultantów o sposób nauki Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *