Jak szybko mówić po angielsku?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz naprawdę szybko nauczyć się mówić w języku angielskim? Nie wiesz, jak się za to zabrać? Nie wiesz z czego wynika mowa w języku angielskim? Przeczytaj te kilka punktów, by poznać na czym polega mówienie po angielsku, z czego wynika mowa i jak szybko nauczyć się mówić:

  1. Wbrew pozorom, nauka mówienia nie polega na mówieniu. Tak jak nie robisz cegieł z cegieł, ale musisz mieć odpowiednie składniki, które pozwolą Ci stworzyć cegły. Tak samo by mówić musisz mieć odpowiednie składniki, które pozwolą Ci wypowiadać kolejne słowa.
  2. Tymi składnikami są uczucia. Wszystkie słowa wypowiadasz w momencie, gdy zgromadzisz dla nich odpowiedni poziom uczuć. Uczucia to wszystkie wrażenia zmysłowe: wzrok, dotyk, smak, słuch i węch.
  3. Jest wiele sposobów nauki za pomocą uczuć, które pozwalają szybko nauczyć się mówić. Jeden z nich polega na czytaniu słów, tak jakby były to obrazy, a nie teksty. Czytaj wspominając wszystko to, co zapamiętałeś dla kolejnych słówek np. gdy widzisz słówko door and handle – przypomnij sobie szczegóły ostatnio widzianych drzwi i klamki.
  4. Nigdy nie zatrzymuj się wyłącznie na tłumaczeniu, ponieważ tłumacząc jedynie teksty, nie nabywasz żadnych uczuć dla słówek, co z kolei nie pozwala Ci nie tylko szybko, ale w ogóle nie możesz w taki sposób nauczyć się mówić, co najwyżej w myślach tłumaczyć, ale to nie jest to samo, co mówić w naturalny sposób.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i zobacz jak możesz uczyć się mówić w języku angielskim za pomocą uczuć. Spytaj tez naszych konsultantów o inne, szybkie sposoby nauki mówienia w języku angielskim.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *