Jak samodzielnie uczyć się angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz samodzielnie uczyć się języka angielskiego, ale nie wiesz za co się zabrać? Pozwól, że w kilku punktach na prostym przykładzie opiszę Ci sposób nauki języka angielskiego poprzez rozwój świadomości – najskuteczniejszy i naturalny sposób nauki języka.

  1. Idź do sąsiedniego pomieszczenia na przykład do kuchni i postaraj się obejrzeć jak najwięcej przedmiotów, które tam się znajdują, przyprawy, meble itd. Skosztuj i powąchaj przyprawy, potrawy w lodówce, dotknij je…
  2. Gdy już to zrobisz, wróć do pokoju, gdzie pracujesz i wyszukaj tłumaczenie na angielski wszystkich tych rzeczy z którymi zapoznałeś się w kuchni i zapisz je w zeszycie, za każdym razem starając się przywołać wspomnienia tych doświadczeń.
  3. Na przykład, gdy wyszukujesz słówko sól po angielsku, gdy je już znajdziesz, zapisz w zeszycie salt i przypomnij sobie te wrażenia, gdy na przykład kosztowałeś soli, sprawdziłeś w jakim pojemniku ona stała i gdzie, jak grube były ziarenka soli itd.
  4. Kolejnego dnia wróć do wszystkich zapisanych słówek i widząc je, przypominaj sobie wszystko to, co sprawiło, że je zapisałeś – wszystkie wrażenia zmysłowe. Czytaj te poszczególne słówka, jakby to były obrazy lub przywołuj inne wrażenia zmysłowe np. gdy widzisz słówko milk – przypomnij sobie karton, który widziałeś i smak mleka, jeśli je skosztowałeś.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i ucz się języka angielskiego, a nie tłumaczenia języka. Spytaj naszych konsultantów czym jeszcze różni się nauka języka od metod tłumaczenia języka.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *