Jak samemu uczyć się angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz samemu nauczyć się angielskiego? Chcesz wiedzieć, jak to zrobić, jak najlepiej uczyć się samodzielnie angielskiego? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

  1. Po pierwsze musisz wiedzieć, że metody, które opierają się na nauce tłumaczenia języka, uczą tylko tłumaczyć język, a nie uczą języka. Anglik nie tłumaczy na inny język, jak na język uczuć. By uczyć się języka angielskiego, musisz skupić się nie na tłumaczeniu, ale na łączeniu uczuć ze słówkami.
  2. Gdy już wiesz, że na przykład home to dom, teraz czas byś przypomniał sobie konkretny dom, który widziałeś. Przypomnij sobie jak najwięcej szczegółów, gdy patrzysz na słówko home.
  3. Pamiętaj, że gdy uczysz się tłumaczyć słówka i na tym poprzestajesz, to Twój umysł będzie wyszukiwał zawsze nowe słówka i starał się zrozumieć, coś czego nie jest w stanie zrozumieć w danej chwili, co bardzo utrudnia naukę i rozumienie języka na żywo.
  4. Gdy jednak uczysz się słówka odczuwać, to Twój umysł będzie znacznie mniejszą uwagę zwracał na słowa, których nie rozumie, a skupiał się na tych które rozumie, do których ma uczucia.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i przekonaj się, jak możesz samemu z powodzeniem uczyć się języka za pomocą uczuć. Spytaj też naszych konsultantów, jak uczyć się Metodą 5S i o zalety nauki języka za pomocą uczuć.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Więcej o Piotr Mart

Od blisko ośmiu lat zajmuje się wszystkim tym co dotyczy zrozumienia umysłu. Autor bestsellerowego poradnika „Mężczyzna od A do Z”. Stworzył teorię pod nazwą Rewolucyjny Związek, która dotyczy podziału różnych typów osobowości na podstawie aktywności półkul mózgowych, która dzisiaj daje szanse na pełne dopasowanie w związku i zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń przy wyborze właściwego zajęcia, zawodu.
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz