Jak rozpocząć naukę angielskiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz uczyć się bez żadnych problemów, bez korygowania złych nawyków? Bez tracenia czasu na zmianę sposobu nauki? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie mamy, a lepiej rozpoczniesz naukę:

  1. Unikaj nauki na zasadzie tłumaczenia w myślach. Nawyk, który w sobie najpierw wyrobisz, później będziesz tracił czas, by się tego oduczyć. Nawyk ten komplikuje naukę języka.
  2. Nie poprzestawaj tylko na rozumieniu słówek tj. gdy wiesz, że dog to pies, to teraz czas na naukę odczuwania słówka dog. Przypomnij sobie ostatniego psa, którego widziałeś, wszystkie detale – przypominając to sobie patrz na słówko dog.
  3. Słuchając nagrań, gdy masz już uczucia dla słówka dog, przypomnij sobie te detale, gdy usłyszysz słówko dog. W ten sposób będziesz łączył uczucia ze słówkami i uczył się odczuwać język, tak samo jak odczuwa i rozumie język Anglik.
  4. Czytając teksty najpierw zaznacz w każdym zdaniu najlepiej znane Ci słówko, a następnie czytając i widząc oznaczone słówko, przywołaj wspomnienia dla tego słówka np. car – przypomnij sobie ostatni samochód, wszystkie wrażenia zmysłowe, które zarejestrowałeś.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i zobacz, jak dobrze jest uczyć się prawidłowo odczuwać język angielski od samego początku. Spytaj też naszych konsultantów o sposoby nauki angielskiego Metodą 5S.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *