Jak poprawić angielski w mowie?

Chcesz znacznie poprawić angielski w mowie? Nie wiesz z czego wynika mowa? Przeczytaj te kilka ważnych wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, a zrozumiesz:

  1. By poprawić angielski w mowie, musisz zrozumieć, że mowa jako taka nie zależy od mówienia, ale że mowa jest następstwem odczuwania języka, ponieważ wypowiadasz słowa dla których masz jakieś uczucia.
  2. Jednym ze sposobów poprawiających łatwość mówienia może być czytanie z odczuwaniem. Czytasz teksty skupiając się na tych słówkach, które rozumiesz, a słowa czytasz tak, jakby to były obrazy np. gdy czytasz słówko window, przypominasz sobie detale ostatnio widzianego okna.
  3. Gdy będziesz w taki sposób uczył się czytać i słuchać, nabędziesz więcej uczuć do słów, które chcesz wypowiedzieć, a to przełoży się na płynność i łatwość w mówieniu. Jest to jedyny naturalny sposób, który prowadzi do łatwości i płynności w mówieniu.
  4. Inne nienaturalne sposoby mówienia polegają na tłumaczeniu w myślach. Mówisz wtedy, gdy nie masz żadnych uczuć do słówek, a wszystko tłumaczysz, co może być bardzo męczące i stresujące, ponieważ nie czujesz tego co mówisz, nie wiesz czy mówisz poprawnie, czy się nie ośmieszasz.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S i zobacz, jak możesz znaczenie poprawić angielski w mowie. Spytaj też naszych konsultantów o inne sposoby poprawy angielskiego w mowie.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *