Jak nauczyć się szybko mówić po angielsku?

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz nauczyć się szybko mówić po angielsku? Przeczytaj, te kilka wskazówek, które pozwolą Ci to osiągnąć i zrozumieć w ogóle na czym polega nauka mówienia w języku angielskim, jak również to, że nauka mówienia nie polega na mówieniu!

  1. W naturalny sposób mówisz tylko i wyłącznie, gdy coś czujesz, gdy masz uczucia dla słówka, które chcesz wypowiedzieć. Istnieje też i inny, bardzo nienaturalny sposób mówienia, bardzo powszechny, który polega na tłumaczeniu w myślach z języka ojczystego na język angielski.
  2. W naturalny sposób mówisz wtedy, gdy masz dostateczną ilość uczuć np. gdy zobaczysz słówko home i zdobędziesz dla niego na przykład pięć różnych uczuć, to je wypowiesz. Poniżej tych pięciu uczuć, zrozumiesz słówko, ale nie będziesz w stanie go przywołać z pamięci, by je użyć w mowie.
  3. Gdy nie masz żadnych uczuć dla słówka home, jedynie tłumaczysz na polski, że to dom, to gdy mówisz za pomocą tłumaczenia, możesz odczuwać strach, ale także i zmęczenie, ponieważ ten sposób „mówienia” nieustannie angażuje Twój świadomy umysł, co odczuwasz, jako czynność bardzo męczącą.
  4. Istnieje wiele sposobów na naukę odczuwania języka angielskiego, tak by mówić w sposób naturalny i bez strachu. Unikaj metod „tłumaczeniowych”, które nie uczą Cię odczuwać języka angielskiego, ani mówić w sposób naturalny, przekazując uczucia w języku angielskim.
  5. Pobierz 3 darmowe lekcje angielskiego Metodą 5S (pdf + nagrania) i zobacz, jak można uczyć się odczuwać język angielski, by mówić w sposób naturalny, za pomocą uczuć i bez strachu. Spytaj także o szczegóły nauki Metodą 5S naszych konsultantów.

Pobierz darmowy fragment kursu języka angielskiego metodą 5s (pdf+lektorzy) korzystając z pól poniższego formularza:


Imię: *
Email: *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *